Nemiro: Ja atlaidīsim Saeimu, ko tad citu ievēlēsim? Komentāri (1-5)
Avatar
Harijs Saukums 2019. gada 15. novembris

Vai tad mazums normālu cilvēku? Galvenais tikt vaļā no tagadējiem idiotiem, kas noveda valsti līdz ,,kliņķim,,.

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 15. novembris

Tauta izlems, nevis jūs ! Vai, cik jūs esiet labi un neaizvietojami,nāk smiekli. Mums ir daudz gudru un labu cilvēku, bet jūs esiet tautas, vēlētāju nodevēji !!!!!!! Vismaz jūs tur nebūsiet, glumie jeņķa pakalpiņi. Turpiniet glābt aktieri no restēm.

Avatar
Lucija Brakovska 2019. gada 15. novembris

Ir Latvija loti gudri un godigi cilveki...tik Jus Nemiro tur vairak nebusiet....reizi nodevat un pievilat mus ...ticiba Jums ir zudusi ...laizieties talak ar savu koaliciju....

Avatar
Jānis Evelons 2019. gada 15. novembris

Vai tiešām latviešu tauta ir tik vadāma bez savām domām un grūtgalvīga, ka nevar ne gramatiski pareizi uzrakstīt savu domu (Lucija), ne pamatot ko raksta (Imants, Harijs). Vai tiešām gribat arī Saeimā Rīgas pilsētas "bardaku" ar Zaļzemniekiem un Saskaņu?

Avatar
Jānis Gansons 2019. gada 15. novembris

Nu Jūs Jānis Evelons, arī neizceļaties ar gramatiku.

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 15. novembris

Jā, tieši tā- ZZS un Saskaņa. Vismaz ne tik nekaunīgi un vismaz- domā par CILVĒKIEM! Ir kaut kāda valstiska loģika, nevis kā patreizējiem...

Avatar
Klementijs Rancāns 2019. gada 15. novembris

Ministra k-gs, nevajag baidīt tautu, tas neatbilst valsts augstas amatpersonas rīcībai, tauta nav aunu bars. Tā jautājumu nedrīkst uzstādīt, "ko ievēlēsim". Jautājums nav par to, tā, vispirms ir sodīšana no to personu puses, kuri nav apmierināti ar piemaksām, algām, ar savu situāciju, ar nabadzību un parakstās. Teitais nozīmē, ka baliles nāk virsū pazaudēt amatu. Otrs, tas ir brīdinājums - ja atkal slikti strādās, nedalīsieties ar tautu - "atslēgs" arī nākamo Saeimu. Te pat ministrs sāk apkarot otru ministru - tāds "incidents",, liekas nav bijis. Un kādēļ divas partijas - JKP un KPV/LV, nevarējāt vienoties par valdību - ja nepieņems vienu, otri nebalso. Bija labs bloks, bet ļāvāt piesmiet JKP .

eb
Edvins Brazonis 2019. gada 15. novembris

Baigi augstās domās par sevi,atradušies neaizvietojamie.