Borovkovs: Latvija ir kā liels komunālais dzīvoklis Komentāri (1-3)
Avatar
Aigars Karklins 2020. gada 7. janvāris

Kā Parādniekam ieknābi,valoda pat sāka raustīties.

js
Jānis Siliņš 2020. gada 7. janvāris

Vienmēr pusvārdos, liekuļojot un baidoties! Arī A. Borovkovs Skaidri jāpasaka, ka šobrīdējā valdībā ar smaidošo, bet tukšo Kariņu ir nonsens! Latvija kā valsts ir iznīcināta un mēs agonijā skatāmies, kas vēl kādam pirms nāves pienākas. Attopies Latvija!!!

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 7. janvāris

Cik nekaunīgi cilvēki ir sagrupējušies tajās partijās. Tādus kā āboltiņu, parādnieku, viņķeli... tauta izsvilpa, bet vienalga viņi caur logu lien iekšā un partijas palīdz ievilkt viņus iekšā Saeimā, valdībā un citos lielos amatos. Tas jau pierāda, cik šie cilvēki ir netīri, viņi uzspļauj vēlētājam. Viņi turpina gvelzt savu propagandu, sevi attaisnot un aizstāvēt šīs barotavas - korumpētās partijas. Pēdējais laiks likvidēt partijas, kuru rezultātā citi jau 30 gadus guļ Saeimā.

av
Andris Vītols 2020. gada 7. janvāris

Cik var rakstīt muļķības, ka kādus var ievilk SAEIMĀ. Nevienam nav tādu tiesību -būt par deputātu, ja nav ievēlēts. Par ministru var iecelt jebkuru, jo ministrus nevēl ''tauta''. Jūs rakstījāt, ka -''citi jau 30 gadus guļ Saeimā''. SAEIMĀ var gulēt tikai tie, kurus ''tauta'' ir IEVĒLĒJUSI. ... Kamēr JŪSĒJIE slavē bijušo PSRS, aicina samazināt aizsardzības budžetu, tikmēr daži atļaujās pagulēt. Tauta tomēr saprot, kad var pagulēt, bet kad to nedrīkst. Ko liksiet likvidēto partiju vietā??? Kā JŪSĒJO Ušakovu iecelsiet par gubernatoru, ja Latvija nav guberņa...?