12.02.2021 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-1)
av
Andris Vītols 2021. gada 15. februāris

Par to Krievijas kanālu slēgšanu. Valdis melderis tos salīdzināja ar ''cilvēku'', kurš sēž manā virtuvē un apsaukā par idiotu, ka visus vajag iznīcināt utt. Mans jautājums un padoms Melderim. ... Kurš ielaida to SLIKTO Jūsu virtuvē??? Vai tad Jums liegtas iespējas šos kanālus neskatīties, pat nobloķēt iespējams !!! ... Savulaik Latvijā maz informēja par Staļina laikā PSRS notiekošo, tāpēc Latvijas pilsoņi bija negatavi 1939.,1940. gada notikumiem. Tagad Latvijā grib kopēt to PSRS stilu, bet ''gudrīši'' aizmirst, ka cits gadsimts un cita situācija. Var jau piekopt ''strausa politiku'' - galva smiltīs. Manuprāt labāk paklausīties, ko tas kaimiņš perina ???

av
Andris Vītols 2021. gada 15. februāris

Tad kad visos kanālos bija VREMJA, rādīja ''pareizās'' PSRS filmas – tieši tad mēs nostājāmies Baltijas ceļā. Propagandas zombētie tomēr atjaunoja Latvijas valsti. Vismaz 20 gadus šie mediju uzraugi, visādi "gudrīši " neredzēja ne propagandu , ne to, ka lielākā daļa filmu bija jāskatās krievu valodā (arī ASV un citas filmas nevarēja skatīties ne latviski, ne oriģinālvalodā). Šo saturu iebaroja, bet tagad ņem nost ar glupām atrunām. TET nomainīja vienus TV kanālus ar citiem Krievijas kanāliem. Vai Putins apsolīja, ka tur nebūs nepareizā propaganda...??? . Ja Putins nesolīja, tad propaganda būs arī šajos kanālos.

av
Andris Vītols 2021. gada 15. februāris

Es skatījos Žvaņecka, Poznera, Galkina veidotos raidījumus, kuros nekādas naida runas nebija. Kanālam ''Doždj'' gan Pozners, gan Galkins skaidroja tos darba nosacījumus galvenajos valsts (Putina ?) kanālos. Pozners, gan Galkins nav V.Tereškova utt., kuriem var likt vai ''palūgt'' slavēt Putina sistēmu... Atklāti jau arī nekritizē.... Ja TET to Galkina šovu ''Labāks par visiem'' un citus nerādīs, tad krievi to skatīsies satelit-tv utt...., kur TĀDA..LTV-7 - .vietējā satura kanāla vispār nav. Skatīsies TIKAI KRIEVIJAS TV. .. Tāda padomjlaiku domāšana, ja nejēdz savu viedokli aizstāvēt, tad uzliek '' zāģi " vai atslēdz.. bez pamatojuma pamatā.

av
Andris Vītols 2021. gada 15. februāris

Putin-ticīgie tāpat zin par ko jābalso, tāpēc ir gandriz bezjēdzīgi kaut ko slēgt vai neslēgt... Latvieši arī iebilst pret to kanālu slēgšanu, mainīšanu Šitie SLĒDZĒJI man atgādina PSRS aizliegtās Solžeņicina grāmatas kritiķus. PSRS TV rādīja audējas, kuras nosodīja grāmatu, kuru NEBIJA REDZĒJUŠAS, kur nu vēl lasījušas aizliegtu grāmatu. Kurš pasūtīja šo slēgšanu??? Ja mums ir iespēja skatīties ASV un Krievijas TV kanālus, tas nenozīmē, ka mēs slavēsim Trampu vai Putinu. Tas nozīmē, ka mums būs informācija analīzei....