Liepiņa: VID ir daudz lielāka sērga nekā "kovids" Komentāri (1-7)
Avatar
Bruno Drukis 14. jūlijs

Sakiet lūdzu vai juridiska persona "Vid", kā komercuzņēmums ir slēdzis ar jums Līgumus? Ja nav, ko tad Jūs maksājiet? Ir likums, visiem komercuzņemumiem ir pienākums slēgt ar jebkuru personu līgumu. Ja nav līguma, juridiskai personai VID nav tiesības iekasēt nodokļus. Un tas viss attiecas arī uz visiem Latvijā esošiem komercuzņēmumiem. Tātad, VID neievēro LR likumdošanu, par ko būtu jāsaņem soda sankcijas.

av
Antons Visgudrākais 14. jūlijs

Cienījamais, Jūs tāds piedzimāt, vai arī Jūs visu dzīvi kāds ir nežēlīgi ar galvu pret akmeni dauzījis?

zc
Žanis Ciršs 14. jūlijs

Bija viena laba iniciatīva no VID 2019.gada septembrī - atcelt grāmatvedību zināmai daļai MUN maksātājiem, pie zināmiem nosacījumiem .... bet cik saprotu, nosprāga.... Man ļoti "patīk" VID izstrādātie dokumenti - pamēģiniet kāds izlasīt likumu par kādu nodokli.... Pēc 15 minūtēm smadzenes sāk kūpēt.... 1 pēc 2. atsauksmes uz punktu tādu un tādu.... Kāpēc nevar uzrakstīt ka jārīkojas tā un tā atbilstoši tādam punktam?

Avatar
Ženija Vindača 18. jūlijs

Pilnīgi piekrītu. Un pie tam likumi ir tā samudžināti, ka latviešu valodā tos grūti saprast, domājams klerki tos tulkojuši no angļu valodas Vai arī tā samudžina , lai pēc tam VID var uzlikt soda naudas.

Avatar
Arvids Lapiks 15. jūlijs

Vid vada sieviete. sieviete ir sieviete. Valsts ekonomiskajā uzbūvē, nav uzņēmēju. Uzņēmēji ir bandīti. vada pret valstiskus veidojumus. Latvijas valstī ir zemnieki un zvejnieki. Zemniekiem un zvejniekiem ir priekšstrādnieki. Izvirzījušies no slaucējām un ganiem. Kurus apkalpo kurpnieki, feldššeri, kalēji , namnieki, āduģērtāji............

Avatar
Jānis Spīčs 15. jūlijs

Vislielākā sērga ir deputāti kas ir ievēlēti kā pozīcija, bet viņi aiziet opozīcijā. Laikam jau izveidojies nosacījuma reflekss. Lamāja Valdību un Saeimu, lai iekļūtu deputātos. Bet iekļuvuši, tikumu nemainīja. Tagad, nonākot pie varas, no tās atsacījās un turpina lamāt valdību. Visi KPVLpisti. Es par jums balsoju, jo cerēju, ka jūs ņemsiet varu rokās un Latvijā ieviesīsiet kārtību. Bet jūs atteicāties no varas un ZZS un oligarhi jūsu dēļ atkal tiks pie varas. Tagad lamājat tos, kas mēģina regulēt kārtību valstī. Liepiņas kundze! Neceriet vairāk uz manu balsi.

Avatar
Zigis Frīdis (Jautrītis BAIGAIS) 19. jūlijs

Tādām k.ņām, kā jūs, noteikti!

Avatar
Arvids Dubass 19. jūlijs

To saka deputāte???! Tātad, pēc viņas teiktā, nodokļi nav jāiekasē?! Dīvaina deputāte, no kā tad viņa lielo algu saņem?

Avatar
Andrejs Kirilovs 22. jūlijs

Liepiņa ar Gobzemu tiešām ir sērga.Paši nab valsts labā ne pirkstiņu pakustinājuši bet abi nu tik gudri rej,ka d...t gribas klausoties.Tīšām no pozīcijas aizgāja opozīcija lai nekas nebūtu jādara un lai ne par ko nebūtu jāatbild.Dzīvo uz tautas kakla kā asins sūcēji NELIEŠI!