Pie Krievijas vēstniecības protests pret grozījumiem Krievijas konstitūcijā Komentāri (1-5)
Avatar
Dima Kozlovs 30. jūnijs

Kad Latvijā būs demokrātija un cilvēki ar citādāku domāšanu?Pareizi dara, kā protestē pret to iekārtu. .

Avatar
Andris Doveiks 30. jūnijs

Vai es pareizi sapratu - saujiņa protestē pret 150 miljoniem doto iespēju izteikt savu viedokli ar balsojumu? Tad ko viņiem vajag - diktatūru bez balsojumiem???

zc
Žanis Ciršs 30. jūnijs

Labāk aizstāvētu demokrātiju Latvijā. Navaļnijs Krievija runa cik grib un nekas.... Pilnīgi iespējams arī šo protestu organizēja viņa struktūra par ASV naudu. Ja es izteikšos par okupāciju ne tā kā domā valdība - kas būs? Tieši tā - ietupinās.... Latvija taču ir demokrātiska valsts.....Un demokrātijai piemīt vārda brīvība.....

Avatar
Edgars Davidčuks 30. jūnijs

Navaļnijs runā, jo ļauj un neko viņš tur nevar panākt, būdams kremļa pavadā- ja vinš tur kaut ko varētu ietekmet, novāktu, nevis ļautu izpausties, kāda vēl asv nauda... Vienīgi- ko tur atkal grozās tā lavrence? Viņa jau manīta dažādu varavīkšņaino un blm akciju priekšgalā grozoties... Kāda starpība, ko tieši valdība domā par okupāciju? Ja valdībai aizbrauks jumts un sāks klārēt, ka nekādas okupācijas nekad nav bijis, bet Baltija pati brīprātīgi visu sagribēja- faktus tas nemainīs! Var, protams, izvarošanu papīros reģistrēt kā nevēlama spermas depozīta saņemšanu, bet tā tik un tā ir un paliks- izvarošana.

Avatar
Ritma Kauliņa 30. jūnijs

Es nesaprotu kāda mums vispār ir darīšana par Krievijas iekšējām lietām!

Avatar
Zane Līvmane 1. jūlijs

Muhosrankas diktatoram putleram, pie kājas tie protesti..