Vai Valsts kontrolei vajadzētu veikt revīziju Saeimā? Komentāri (1-2)
zc
Žanis Ciršs 2020. gada 23. oktobris

Neticamas lietas stāsta - paredzēta valsts pārvaldes samazināšana.... gribētos redzēt kā no valsts siles kādu atraus.... mazticami.... Loģiski būtu to visi birokrātiju samazināt uz pusi - nav ne normālas ekonomikas ne ievērojamas rūpniecības, tos grašus skaitīt pietiktu ar pusi no esošā darbinieku skaita. Pat lauksaimniecības normālas nav, mēs nespējam sevi pabarot, ārējais parāds tikai pieaug.....

la
Laimonis Andins 2020. gada 23. oktobris

Ja gribam tikt ara no sis bedres,kur valdiba mus ir ievedusi,tad tautai javel savs prezidents,un kongress ar 50 Latvijas izcilakajiem pratiem,ekonomistus,juristus utt.

av
Andris Vītols 2020. gada 26. oktobris

Valdību izveidoja TAUTAS ievēlētās partijas. Kādus deputātus TAUTA savēlēja, tādi SAEIMĀ ir. Ja starp 100 nevar atrast ''izcilos prātus'', tad starp 50 to gudro, godīgo būs vēl mazāk. Tāda jau ir demokrātija, kur muļkiem ļauts balsot. Būsim iecietīgi pret muļķiem, bet tomēr neļausim muļkiem vēlēt PREZIDENTU. Vai tad nepietiek ar SAEIMĀ savēlētajiem populistiem, ākstiem... futbolistiem...?

av
Andris Vītols 2020. gada 26. oktobris

TAUTA par PREZIDENTU neievēlētu ne V.V.Freibergu, ne E.Levitu. Drīzāk Lembergu vai Ušakovu, ja viņi to vēlētos. Vai tad E.Levits nav TAUTAS PREZIDENTS (salīdzinot ar diviem pirms viņa). Ja Jums škiet, ka PREZIDENTAM jābraukā pa Latviju kā Zīgegeristam savulaik, tad jāievēl kāds klauns, muzikants vai svarcēlājs no ZZS.... Kuru Jūs ieteiktu virzīt par PREZIDENTU ???