Ziņas RigaTV24 Ziņu top 5 23. februāris
23.02.2021 Ziņu top 5

23.02.2021 Ziņu top 5

Viesos: Ralfs Nemiro,
Ieteikt 6

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
av
Andris Vītols Vakardien plkst. 02:11

Ļaunuma sakne nav veikali, viesnīcas, restorāni, klubi, sporta zāles, kosmētikas ... saloni, teātri, skolas ..... arī autobusi, trolejbusi nav ''ļaunuma sakne''.... Tas Covid-19 ir tā ''ļaunuma sakne'', kurš izplatās VISĀS NORĀDĪTAJĀS VIETĀS.... Jo vairāk ''drošo'' veikalu vaļā, jo vairāk braucēju ... autobusos... un lielāka vīrusa izplatība... Pašu (KPV=PCL) ministrija Ģirģena vadībā neko nedara, lai tajos autobusos ... pareizi lietotu maskas, bet tikai veicina pasažieru skaita pieaugumu, aicinot visus ierobežojumus atcelt.

av
Andris Vītols Vakardien plkst. 02:21

R.Nemiro -''Aizliegto preču saraksti nedevuši rezultātus....''- PAŠA PARTIJAS VADĪTĀ MINISTRIJA TAČU TOS SARAKSTUS VEIDOJA, tagad citi vainīgi. Paši (KPV=PCL) izčakarēja tos lauku veikalus... un cilvēkus – J.Vitenberga vadībā. Ralfs Nemiro teica, ka skaistumkopšanas industrijā strādājot ārstniecības personas... frizieri ...utt. Laba nozare (tikai ar LV likumiem uz ''Jūs''). Bet Covid-19 vienalga kuru aplipināt, diplomu neprasa. Tukša muldēšana par to ''drošumu''.

av
Andris Vītols Vakardien plkst. 02:28

Latvijā skaistumkopšanas nozare šantažē valdību (''Diena''16.02.21.). Apstrīd ierobežojumu nepieciešamību, luksofora princips nederot.... Kāpēc viņiem neļaujot strādāt, bet zobārstiem atļaujot, ja pie ārsta esot lielāki inficēšanās riski. Saprot taču, ka matus, nagus var pats apgriezt, bet ne zobu izraut... Ja neļaujot visai nozarei strādāt, tad nestrādāšot neviens.... , lai maksājot 1200 eiro mēnesī dīkstāves pabalstus. Pavāri... pārdevēji utt. tādus 1200 eiro pabalstus nesaņem, bet kaut kādiem TETOVĒTĀJIEM MUMS JĀMAKSĀJOT. ... 1200 eiro !!!

av
Andris Vītols Vakardien plkst. 02:38

Var jau savas intereses aizstāvēt, bet Sabīne Ulberte, Renāte Reinsone nodarbojas ar demagoģiju, apšauba infektologu, virusologu kompetenci, pielīdzina tetovētājus... ārstiem un vēl piedraud ar nelegālu pakalpojumu sniegšanu (tas, kā rādīja LTV1 arī notiek, bet Ģirgena vadītā nozare negrib pārkāpumus redzēt). Mums katru nedēļu ... divas ''ZOLITŪDES'', ap 100 mirušo..., bet šiem demagogiem, populistiem CILVĒKU DZĪVĪBAS NAV VĒRTĪBA. Ja pabalsti ir lielāki par vidējo pensiju, tad nevajag šantažēt valdību.

kk
Kristiana Kazaka 23. februāris

Tikai šodien... Ja Tu gribi saņemt naudu 10 min laikā, līdz pat 4000 eiro, seko te - www.rat.lv Ātrākā nauda un izdevīgākie nosacījumi.

av
Andris Vītols Vakardien plkst. 01:10

Šis ''komentārs'' neatbilst SIA(XTV) ''lietošanas noteikumiem, jo satur komercreklāmu. Šis komentārs tiek publicēts atkārtoti, kas ir arī Latvijas likumu par nebanku kreditēšanu ... pārkāpums.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: