Kāpēc valdība plāno palielināt auto nodokli? Komentāri (1-8)
zc
Žanis Ciršs 13. jūlijs

Vidējā alga Latvijā nav nekāds kritērijs - ir neliela iedzīvotāju daļa kam tā ir ļoti liela un pārējie kam ir minimālā vai nu mazliet lielāka.... Brauks kādu laiku dabiski pirmie... kādu laiku.... vēlāk sāks degradēt bizness - tur arī daudz veco auto.... Nu un celsies cenas visam. Kārtējā jauno auto tirgotāju atbalstīšana, ņemot vērā ka rūpniecības Latvijā praktiski nav tā ir zaļāka par zaļo.....

Avatar
Indra Ozoliņa 13. jūlijs

Un kad valdība parūpēsies, lai Rīgas ielas būtu sakārtotas, lai ,pa tām braucot,netiktu bojātas mašīnas???Valdība tik domā par nodokļu iekasēšanu.

bj
Blow Job 13. jūlijs

Pilnīgas muļķības vecais tur stāsta. Neviens negrib braukt ar vecu un emitējošu mašīnu!! Lai parāda man kaut vienu, kurš var atļauties nopirkt un lietot jaunāko 2020. gada Toyota hibrīdu, bet tā vietā spītīgi izvēlas 15 gadus vecu Golfu dīzeli. Un kāpēc domā, ka ceļot nodokli samazināsies izmešu tonnas? Cilvēki kā brauca, tā arī brauks. Tikai maksās lielāku nodokli, kā rezultātā nāksies pirkt vēl vecākas un sliktākas mašīnas.

Avatar
Janis Dreijer 14. jūlijs

mulķības ne muļķības. Ko lai viņs citu saka? Ja grib šito politiku uz ko iet ES tad kas cits atliek. Un tā arī ir ka "zaļināt" vajag. Atvainot tu gribi dzīvot smogā un elpot izplūdes gāzes? Gribi lai "driffteri" uz ielām dūmu makoņus laiž?

Avatar
Ilze Gūtmane 13. jūlijs

Vēl vecākas un sliktākas mašīnas, jo būs jāmaksā jauns nodoklis. Nu nav diez cik iedvesmojoša perspektīva ar jauno nodokli.

ll
lana leinerta 13. jūlijs

Varbūt ir laiks beidzot tautai nomainīt šo bezjēdzigi stulbu valdību?Cik ilgi var slaukt tautu ?

Avatar
Janis Dreijer 14. jūlijs

Šajā gadījuma ar latvijas valību nebūs gana pakalusies to video. iet runa par kaut kādam ES zaļās stratēģijām lai mazināt c-02 izmešu daudzumu. Tad jānomet ES vadlība. Bet ja to nometīs vai jaunā ES valdība būs tik gudra lai ko labāku izgudrotu?

Avatar
Kabel Lindenberg 13. jūlijs

Latvijā valdības nav un nekad nav bijusi. Latvija savu nosaukumu ir ieguvusi "pateicoties" Angļu Karaļvalsts pārliecināšanas rezultātā, ko veica Karalistes Zemju Kolonizatoru Birojs.(Kingdom Land Colonization Bureau.) Ieguglējiet palasiet. Šobrīd, kā arī 1000 gadu atpakaļ, tagadējā Baltija un visa Krievzeme pieder UK. Gribat savu valsti? Aizmirstiet. Tie kas gribēja WW1 un WW2 tika iznīcināti. Vai zināt ka WW1 un WW2 nebija Vācu invāzija ar Krievijas agresiju, Tā bija Corona 19 covid priekštece ar visām izejošajām sekām. Valsts noslēpumam pielaide ir tikkai vienā virzienā, ja esi pielaists, būsi bagāts līdz kapam. Izbaudiet patiesību.

Avatar
Janis Dreijer 14. jūlijs

cits temats...

Avatar
Janis Dreijer 14. jūlijs

Latvija jau ta atsķīrība no daudzam citam ES ir daudz "zaļāka" istenība gan

Avatar
Bruno Drukis 15. jūlijs

Kas Valdībai, kā komerciestādei ir devis tiesības bez Līguma slēgšanas diktēt savas tiesības? To sauc par REKETU. Pie mūsu ceļu, ielu kvalitātes, pie asfalta kvalitātes vēl grib palielināt nodokli?! Tas ir bandītisms...Ja Kariņam nav vajadzīgās izglītības, ir jāpamet Ministra (kalpa) vieta. Cenas ceļ, kvalitātes nav. Kur paliek nauda? Brauciet uz vāciju un mācaties, kā tas jādara.