Pavļuts: Esošie ierobežojumi nedod uzlabojumus. Tātad darām kaut ko nepareizi Komentāri (1-8)
zv
Zinta Vīgule 2021. gada 11. februāris

Visam civilizētā sabiedrībā jābalstās uz ļaužu apziņu, iekšējo pārliecību. Tad arī būs pozitīvi rezultāti, ticība valdībai un varas institūcijām. Ar nemitīgu baidīšanu un draudiem, ilgstošām represijām, bezjēdzīgiem noteikumiem un neadekvātiem sodiem neko nepanāks. Turklāt arvien pieaugs sabiedrības nepatika pret pastāvošo varu. Neesam aitu bars!

Avatar
Mārtiņš Birnis 2021. gada 11. februāris

Ak, Dievs! Daniel, tikai tagad jūs visi to sapratāt??

Avatar
Lolita L. 2021. gada 11. februāris

Visi nē,tikai Danielam pieleca! Jocīgi gan. Gribēja kā labāk,sanāca kā vienmēr..

Avatar
Reo Traulins 2021. gada 11. februāris

Daniela kungs vai tas ir normāli ja cilvēkiem jāstāv aukstumā ārā pie veikala? Tad cilvēki neslimos? Tad vēl vairāk slimos un visu varēs norakstīt uz kovida rēķina. Tad vēlviens jautājums. Kur tad ir tās pārpildītās slimnīcas ,ja zinu ka ir slimnīca kurā tiek slēgta viena kovid nodaļa jo neesot ko ievietot. Kā tad tas tagad sanāk? Tas jau izklausās ka jūs paši neko neredzat,nezinat,tik kuļat tukšus salmus un melojat acīs skatoties tautai. Tā nav godīgi no jūsu puses esot vēl tādā amatā. Un ta gribat lai tauta jums tic tādiem meļiem un valsts izputinātājiem. Nevajaga jau sevi uzskatīt par milzīgi gudriem un vareniem. Ir arī jāuzklausa tauta arī un tad pieņemt lēmumus un pareizi izanilizēt. Nevis ko kāds no malas tik pateiks ,o jā davai lai notiek.

vu
viktorija urmane 2021. gada 12. februāris

Kadam jabut zabsksm,maigi rumajot,ka tikai tagad to saprast.

Avatar
Vita Baltiņa-Kļava 2021. gada 14. februāris

Kāpēc pārsteidz tas, ka ierobežojumi nedarbojas? Tie rada milzīgu stresu, kas grauj imunitāti, rada nepieciešamību meklēt dažādus nestandarta risinājumus elementāri ikdienišķu problēmu risināšanai, tādējādi veicinot lieku braukāšanu, cilvēki ar citām saslimšanām nevēršas pēc palīdzības laicīgi, jo baidās. Ļaudis, kuri vairs nedrīkst braukt kaimiņa vai radu mašīnā, tagad ir spiesti vazāties pa sabiedrisko transportu... Cilvēki stāv lielos mīnusos slikti apģērbti uz ielas, diez vai tas veicina veselību.

Avatar
Vita Baltiņa-Kļava 2021. gada 14. februāris

Apavus nevar nopirkt, jo uzlaikot nevar. Lielā salā jāiet neatbilstošos apavos... Tā vietā, lai 5 minūtēs nopirktu nepieciešamos būvmateriālus, piemēram, skrūves, vai santehniku, tagad ir jābrauc vairākas reizes, jo vajag ieskaitīt skaidru naudu bankomātā. Tad pasūtīt preci, bet pasūtījums gatavs citā dienā - atkal jābrauc, pie tam izrādās, ka tas nemaz nav gatavs un veikalā jāpavada 40 minūtes 5-10 minūšu vietā... Ierobežojumi radīti, lai veicinātu slimošanu un palielinātu inficēšanās iespējamību. Nesaprotu, vai lēmējiem trūkst loģiskās domāšanas, vai tā ir ļaunprātība!?

Avatar
Janis Grinbergs 2021. gada 15. februāris

Tak cilvēki nājat vienreiz lie prāta! Vai tiešām neredzat, ka vispirms jūs iebiedē un ar irobežojumiem grauj valsts ekonomiku, jūsu acu priekšā! Tie ierobežojumi ir aplami un nafas kāres vadīti, vai arī tur vieni stulbeņi sēž un Latvijai būs izmirt pavisam! Vismaz sāk jau atzīt ierobežojumu nederīgumu, varbūt tiešām nāks pie prāta. Nevar baidīties no tā, kas nav izbēgams, jo tieši bailēs, cilvēki pastrādā noziegumus,gan pret sevi, gan arī pret citiem.