Šilovs: Nav skaidrs par ko cilvēki cīnās. Viņu rīcība ir neapdomīga un neadekvāta Komentāri (1-10)
Avatar
Vija Loze 2020. gada 15. decembris

ŠŠilovskiii, tev ar galvu viss ir kārtībā, "dakteri," izārstē sevi un, tad iznāc ar saviem murgiem. Tu esi ļoti tālu no tautas reālās dzīves, varas pakalpiņ.

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 15. decembris

No kuras planētas šis pajoliņš ir ieradies, netaisi savu muti vaļā, tā smird...

Avatar
Andis Bē 2020. gada 15. decembris

Priekš īpaši apdāvinātiem- Sauklis "brīvību", varētu būt saistīts ar cilvēku vēlmi pēc brīvības, kura šobrīd ir vēl vairāk ierobežota nekā iepriekš. Kas vēl ir neskaidrs?

Avatar
Sanita Rigaste 2020. gada 15. decembris

Un kāpēc neapdomīga rīcība kā valdība katru mīļu mirkli kautko izdomā ,tā ka lielie vīri izkāpiet no savas konforta zonas un paskatieties ,kas notiek apkārt.

ez
egils zalitis 2020. gada 15. decembris

Ko nesaprati,to ka tiek ierobežotas cilvēktiesības.Un šitādus tik sameklē lai komentē.

Avatar
Māris Dinbirs 2020. gada 15. decembris

Kauns klausīties ar kādu aroganci savu vīziju tiražē mūsu jaunās ārstu paaudzes "spīdeklis". Puisis tāpat kā algasgribis, kurš jau ilgu laiku murgo TV uzrunās, ir pavisam tālu no realitātes Latvijā, no tā, ko cilvēki domā, ko jūt, jā...un ko zina. Tas, ka kādam ir augstas raudzes diploms viņa nozarē nebūt nenozīmē, ka viņš labāk visu zina. Turklāt vēl par tēmu, kas, būsim atklāti, ir ne tikai medicīniskas jomas, bet arī, un pat pirmkārt - politiskas nozīmes stāsts. Protams, jaunajam ārstam var piedod nezināšanu, bet augstprātību pret tautu, nez vai. Vēl neiespējamāki dakterim būtu piedot, ja viņš apzināti "noliktu" tautu, cenšoties sev bruģēt karjeras kāpnes uz pašām augšām. Ka tik nesanāk krist, jo - kas augstu kāpj, tas zemu krīt.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 15. decembris

LV valdošie dala aizņēmumu naudu. Ļoti žēl, ka to dabūjušo skaitā ir zināmi cilvēki. MAN nepatīk.

ml
Madara Leimane 2020. gada 15. decembris

Jauno dakteri var saprast, ka viņam trūkst vārdu, lai izteiktos par pilsoņu aprobežotību. Redzamie komentāri liecina par to autoru nekompetenci un ambiciozitāti. Pūļa žvankstēšana.

Avatar
Juons Grigals 2020. gada 15. decembris

Tas, kas aizveda cilvēkus uz krastmalu nebija nedz prāta, nedz dvēseles darbs. Tur skaidrošana nepalīdzēs. Tas bija emociju nekritisks izvirdums uz pirmo, kas pagadās, e-tīmekļa iespaidotāju vadībā.

Avatar
Juons Grigals 2020. gada 15. decembris

Starp citu, vai pat ne starp citu, "Gaismas tīmeklis" ļoti atgādina Hitlera un Ļeņina runas.