Vīķe-Freiberga par valdības veidošanu: "Prezidents ir sasējis sev rokas.." Komentāri (1-7)
av
Andris Vīksna 2018. gada 19. novembris

Beidzot politiska autoritāte un daudz informēts cilvēks, ir pateicis visu, kas, tam pašam Gobzemam, ir jāņem vērā: 1. Vecie shēmotāji tikai parāda labvēlību un izgāzīs pretendentu, kas neļaus viņiem shēmot. 2. Sarkanās līnijas ir savilktas, lai sasietu rokas tiem pašiem jaunatnācējiem. 3. Nav pat ko cerēt, ka vecie shēmotāji no NA, ZZS un Vienotības nomainīs shēmas pret mīlestību uz tautu un godīgumu. 4. Vecie, shēmotājvēži, jau sen, pat pirms vēlēšanām, ir Bordānu un Gobzemu apspēlējuši vienos vārtos. Gobzem ! Tauta, Tevi sapratīs, ja Tu šos shēmotājmērgļus atstāsi aiz borta un būsi kopā ar Saskaņu. Bordān, arī Tu ieklausies ! Tak pietiek to Latviju vienreiz izzagt !!! Es neesmu balsojis par Saskaņu, bet labāk viņi, nekā 3A, bunkusveidīgie un NA, ZZS un Vienotības "tiesiskums".

Avatar
Anda Freimane 2018. gada 19. novembris

Un ar ko Bordāna k-gs labāks, pabijis jau 6 partijās un n-tos gadus ganījies tur pat kur citi???!!!

Avatar
Alegers Alegers 2018. gada 19. novembris

Pilnīgi piekrītu Andrim Vīksnam. Vienreiz ir jādara gals šiem shēmotājiem. Un ja citādi nevar - tad kopā ar Sasakaņu: KPV.LV + JKP + Saskaņa !!! Saskaņai var iedot sociālās lietas - veselības ministra porfeli, labklājības ministriju. Redzēsim tad ko viņi paveiks tautas labā.

Avatar
Arturs Berzins 2018. gada 19. novembris

Var otreiz kludities ar premjera izveli, tad bus loti sadrumstalota neilga valdiba,kura vienkarsi pastaaves jau uz veciem pamatiem.Kaa pareizi mineja vecaa kundze ,VEJONIM nevajadzeja nosaukt potencialo premjeru pirms laika, taa ir loti liela kluda ,jo tagad visiem viss ir zinams ,un neredz ,ko ,kas dara

av
Andris Vīksna 2018. gada 20. novembris

Anda Freimane - Bordāns labāks ar to, ka viņam apkārt ir cilvēki, kas ir sapratuši to, ka ta kā vajadzētu apstāties, mūsu Dzimtenes izshēmošanā, tautas apzagšanā ar OIKa un citām shēmām, tautas izmiršanā un izbraukšanā. Liels rādītājs ir arī tas, ka tieši Bordānu, NA shēmotāji, izmeta no partijas, jo Bordāns nepaļāvās būt par šo shēmu zobratiņu un aklu, negodprātīgu pret tautu, pavēļu izpildītāju. Starp citu, es arī par Bordāna partiju nebalsoju, un arī par Gobzema partiju, bet par reālajiem nacionāļiem. Viņi tikai netika līdz teikšanai. Bet, es personīgi, tagad, redzu tikai trīs spēkus, kas var Latviju izvest no šī "demokrātiskā" korupcijas un pašiznīdēšanās murga.

dm
Dainis Mihailovs 2018. gada 20. novembris

Tikai un vienīgi ar JKP : KP/LV nu varēja vēl paņemt to Saskaņu .

Avatar
алик Стаканович 2018. gada 20. novembris

Pirmajām trim lielākajām partijām jāveido koalīcija. Tā vēlētāji ir nobalsojuši. Āmen!