16.07.2019 Kur tas suns aprakts? 2. daļa

16.07.2019 Kur tas suns aprakts? 2. daļa 3

Ieteikt
RigaTV24

Kur tas suns aprakts?

2019. gada 16. jūlijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Valdis Mežajevs 2019. gada 18. jūlijs

Kāds ir viņu mācības zemteksts?!!! Šī valsts tāpat nākotnē neizdzīvos. Tā izmirs. (Mēs viņu nobeigsim.) Tāpēc visi kam ir prāts, centieties izlaupīt valsti, cik vien jums tas ir iespējams. Par cilvēkiem nedomājiet. Vājie nomirst. Kamēr varat no valsts grābiet, kampiet, izshēmojiet. Man šie Zandera viesi (arī histēriķis Jaunups) liekas kā krokodīli- reptīļi, kuri savannā apsēduši nelielu dīķīti un klusi gaida, kad nāks padzerties izslāpušie zālēdāji.

Avatar
Valdis Mežajevs 2019. gada 18. jūlijs

Motto: Gulbis: "Mēs izmirstam paši savā valstī." Ulmaņa laiki slikti laiki - nedemokrātiski. Šī valsts, kas nesniedzas tālāk par 1. tramvaja galapunktu - laba, jo liberāli demokrātiska un iztop Rietumiem, cik nu vien ir spēkos. Ulmanis visu būvēja . Līdz pat Zilupei. Šitie visu nojauc, pārdod, izposta un degradē. Vai Solovjovs izdomāja Latviju kā Neizdevušos valsti? Viņam nevajadzēja izdomāt. To izdarīja šie - īstie valsts saimnieki.Skatos šos abus, nāk prātā doma - latviešu reptiloīdi. Vecākai paaudzei varbūt Prātnieki. Jaunākajai - šķēles turpinājums.

im
Indulis Mauslis 2019. gada 17. jūlijs

Sēž divi sibarīti un kaut ko cenšas gudri spriest. Smieklīgi, par štokenbergu šoreiz izpaliks, bet Rungainis... Cilvēks ar mizantropiskiem iztecieniem {pagātnē}, nodokļu maksātāju naudas krāniņa "Prudentija" grozītājs atkal izceļas ar saviem oriģinālajiem spriedelējumiem par iedzīvotāju labklājību. Tā vien liekas ka viņš vispār nezin kas notiek nosacīti aiz Berģiem. Paldies Dievam vismaz nesāka salīdzināt ar Āfrikas līmeni {kaut gan dažās tas ir ievērojami augstāks}. Tas ka 70% iedzīvotāju dzīvo uz kredīta un krīzes gadījumā viņi ne tikai bankrotēs bet būs, ja neizbrauks no valsts, spiesti stāvēt ar izstieptu roku "pie baznīcas". No kuriem grāvjiem ir izlīduši šie pašpārliecinātie nihilisti, piemērojot sev Austrumu gudro" lomas?

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: