Juris Pūce: Izvairīšanās no darba samaksas nodokļiem ir pārliecinoši pirmajā vietā Komentāri (1-3)
Avatar
Andis Lapins 27. jūlijs

Princips tāds - man teiksim jāpieskata parks, lai neviens neko nemestu zemē, bet ja kāds met, tad es varu uzlikt tam sodu - 20 eiro. Nu lūk. Es centīgi rukāju, parks tīrs, reizi pa reizei kādu noķeru, viss daudz maz darbojas. Otrs variants - es gulšņavāju parkā uz soliņa vai karstā laikā dīķītī, tikai acis un deguns laukā. Pa to laiku parks pilns piemētāts ar drazām un visādiem atkritumiem. Es saceļu traci, ka cilvēki ir slikti, ka drazo visur un ierosinu pilnīgi visiem parka apmeklētājiem defaultā uzlikt sodu - 20 eiro katram. Jo viņi taču mēslo, tas tak ir skaidrs. Īsumā viss kas Jums bija jāzina par jauno nodokli.

gg
gints gints 27. jūlijs

Zeme atveries.Šitais mēsls, kurš neilgu laiku atpakaļ būdams ministrs ar visām viņa algām un citiem labumiem centās izshēmot RD auto stāvēšanas atļauju meloja visai Latvijai,tagad runās par godīgumu????? PIPEC

Avatar
arnis pumpurs 28. jūlijs

Autostāvvietu skandāls ir tikai aizberga redzamā daļa. Cilvēks, pār kuru joprojām krīt aizdomas par piedalīšanos nelikumīgā savas partijas finansēšanas shēmā, pēkšņi māca mūs, kā jāmaksā nodokļi? Labāk nebūtu vēris vaļā muti. Smird pa gabalu.