16.06.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 16. jūnijs

Vai jūs vispār saprotat tēmu par ko jūs tur runājat. 2. līmenis ir tas kur mēs uzkrājam sev. Ko jūs muldat. Otrais līmenis ir tas, kuru politiķi uzdāvināja Bankām. Pamatā zviedru bankām. Banku lobija ietekmēti mūsu politiķi, kas vienmēr bez ierunām izpilda pavēles, kas nāk no Eiropas atļāva, lai noteikti % no pensionāru naudas nonāk zviedru bankās. Zviedru bankas no pensionāru naudas pelna bez sviedriem. Tas ir ienākums kas vienmēr ienāks bankā katru mēnesi bez uztraukuma un piepūles. Un tā jau 25 gadus. Zviedru bankas latviešu pensionāru s vienkārši aplaupa. šie procenti vienkārši ir obroks vai klaušas ko mūsu pensionāri maksā zviedriem kā obligāto desmito tiesu.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 16. jūnijs

Vai nu tu Zep esi naivs, vai noēdies kā Rungainis. Tev nepatīk, mainīt to ko politiķi ir jau nolēmuši. Tas, ka politiķi ir pērkami un 2. līmenis ir banku laupītāju līmenis, tas tevi neuztrauc. Neko nevajag mainīt. Joprojām klanīsimies zviedru un Eiropas banķieriem. Kā investīciju baņķieris Rungainis teica. Vispirms aplaupīsim pensionārus, aptīrīsim visu viņu naudu, bet pēc tam paziņosim, ka valstij nav pensionāri jāuztur. Katram jārūpējas pašam par sevi. Baņķieris Rungainis jau par sevi ir parūpējies. Vai jūs neviens neatceraties kāpēc izcēlās Lielā Oktobra Sociālistiskā revolūcija? Vai jūs domājat, ka tauta Latvijā jau noplicināta tik tālu, ka uz revolūciju nav spējīgi?

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 16. jūnijs

2. pensiju līmenis ir pirmās nakts tiesības zviedru bankām uz mūsu pensionāriem. Mans radinieks, nekad nebūdams bezdarbnieks un arī nekad nesaņemdams aplokšņu naudu pa visu šo laiku pensiju 2. līmenī nopelnīja 1800 eiro. Pie kam viņš šo naudu no bankas ārā nevarēja dabūt. Bija jāiestājas Bankas Dzīvības apdrošināšanas sistēmā. Noslēdza līgumu uz 6 gadiem un tikai tad, kad termiņš beidzās, dabūja augšminēto summu. Cik nopelnīja zviedru banka, nav zināms! Un jūs te muldat par 2. līmeni kā naudas pelnīšanu sev. Jūtaties nodrošināti! Starptautiskā situācija un latviešu politiķu līšanas politika Eiropas priekšā ir tāda, ka sekas var būt - visi pazaudēsim savu nopelnītās naudas niecību un stāvēsim bāli pie Putina durvīm.