Edgars Jaunups par "obligāto vakcināciju" Komentāri (1-4)
ao
Arturs Ozols 14. jūlijs

Ir jābeidz spēlēt teātri ! Nevakcinētie apdraud sabiedrību ne tikai kā infekcijas perēkļi , tie apdraud konkrēti manu dzīves līmeni . Ierobežojumi samazina darba ražīgumu un valsts budžeta ieņēmumus . Ir konkrēti jānosauc vidējais skaitlis , cik izmaksa 1 covid slimnieka ārstēšana . Kāpēc man ir jāsedz izmaksas kuras rodas iedomu apdullušu cilvēku galvās ? Principam ir jābūt vienam , neesi vakcinējies , slimnīcas izmaksas , ja neesi apdrošināts 100% ,ja apdrošināts 75% apjomā no tevis pēc izslimošanas piedzen tiesu izpildītājs - automātiski un visa mūža garumā ,līdz nomaksā !!!

ao
Arturs Ozols 14. jūlijs

Reklāmai ir jābūt arī iebiedējošai . Bērns pie mātes vai tēva slimības gultas ar uzrakstu - kāpēc tu mani atstāsi par bāreni ? Uzruna antivakceriem , nevakcinējoties tu gribi nomirt NOSLĀPSTOT ! Izdzīvojušajiem - slimnīcas izmaksas tev jāmaksā būs gadiem ilgi !

ao
Arturs Ozols 14. jūlijs

Pavisam nopietni ir jāpaziņo . Latvijas slimnīcās gultas vietas covid slimniekiem maksimāli ir 1500 , to apkalpošanai valstī nav vairāk ne ārstu ,ne māsu ! Nevakcinējies , Noslapstot mokās, baidot tuviniekus , tu nomirsi mājās !

ez
egils zalitis 14. jūlijs

Jefiņ,kas tevi apdraud?Kādu dzīves līmeni?Esi vakcinējies-tad ko satraucies,tak nevari saslimt.Tads debīlisms un degradācija,ka nesaprot īstenību.Man vēl smadzenes galvā ir,netaisos vakcinēt nezināmu šķidrumu.