Ķirsis: Ušakovam jādodas uz cietumu, nevis Eiroparlamentu Komentāri (1-7)
Avatar
Lilija Pliskina 2019. gada 21. marts

Lai viņam būtu drošāk, ķirsis var viņu apsargāt! kā nekā"labākais draugs"!

Avatar
Guntars K 2019. gada 21. marts

Oi, cik mēs gudri. Ja būtu labākais draugs, tad necērētu uz mēra vietu. Tas, ka Ušakovs cietumā jāliek, ir sen zināms. Vienīgi LV likumdošana paredz, ka valsts amatpersonas ir neaizskaramas. Ja Krievijā neaizskarams ir prezidens, tad mūsu valstī diktatūru veido ministru kabinets un prezidents ir pliks melns traips vēstures grāmatām un lūk ir rezultāts.

Avatar
Iveta Klavina-Rediko 2019. gada 21. marts

Iesaku pusi politiskās saeimas sūtīt tur pat, jo tur ir tik daudz shemotāju- korporantu, ka jums sapņos pat nerādās!!! Galvenais politiķu moto-gāzt sūdus virsū viens otram, parastā prakse, jo citādi kāds sāks rakt zem pašiem un tas tad gan nebūtu vēlams. Gan jau drīz visi nesmukumi nāks klajā, cik tad ilgi tā varēs, nekas nav mūžīgs, arī shēmas!

zv
Zenija Vindaca 2019. gada 21. marts

NA biedriem jāiet cietumā, jo solīja rūpēties par tautu, bet salaidīs ķīniešus uz ostu, tad nu gan būs gals klāt .Lūk , ko nedrīkst pieļaut, ķīniešu ienākšanu. Tās tautas , kas ielaida, tagad ļoooooti nelaimīgi.

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 21. marts

Kā tam Ķirsim nav kauna tik nesmuki un apvainojoši vislaiku runāt! Viņš ir tiesnesis, vai, ka jau izlēmis visu citu vietā?! Te nāk prātā: "kas uz citiem saka, pats tāds ir". Ko viņš nepārtraukti saskata, tas arī viņa ir. Normāli cilvēki saskata pavisam ko citu- Nilā vai jebkur citur...

Avatar
Raimoha Lipnickys 2019. gada 21. marts

intresanti vai no tiem kas te raksta kādam pašam uz cietumu nevajag?

Avatar
Bubble Gum 2019. gada 21. marts

Kā teica Kārlis Ulmanis ? Pirmā vietā tauta , otrajā Valsts Atliek salīdzināt vissu notiekošo ar baltu pret melnu , ar tagadni un pagātni un viss ir skaidrs ! Nesaprotu vai to skolās mācīja , vai kāds iespaidoja , vai vienkārši krievu spiegi iefiltrēti valdībā nekad Latvijai neļaus būt brīvai ?

ev
Egons Vecītis 2019. gada 21. marts

Nav saprotams kādēļ no Ušakova netiek prasīta atbildība par notiekošo Rīgas namu pārvaldniekā, kur arī viņš ir kapitāldaļas turētājs- pat pavirša pārbaude atsegtu korupciju, izsaimniekošanu, krāpniecību u.c. "skaistas lietas" , kas ļauj Nilam cerēt uz "karjeru" Eiropā.