Šmits: Nevar šodien vadīt valsti ar kolhoznieka domāšanu Komentāri (1-6)
Avatar
Ligita Ksenija Virka 1. oktobris

Kad apnīk labais, tad būs - bezdarbs, noziedzība, nabadzība, slepkavības, narkotikas, pedofilija utt.................................... Ar "kolhoznieka domāšanu" Baltkrievijas oāze noturējās 30 g. - demonokrātu vidū. Fenomenāli. Dieva brīnums.

Avatar
Ligita Ksenija Virka 1. oktobris

Pazudušajam dēlam arī apnika. Kad viņš pieprasīja tēvam: dod man pienākošos mantas daļu un aizgāja pasaulē. Pēc tam visu izšķērdējis un pie sajēgas nācis atgriezās pie tēva. Bet atšķirībā no Bībeles stāsta, tautai pēc tam nav iespējas atgriezties. Nevar saņemt svētkus un zīmoggredzenu pirkstā, bet algas vietā gludekļus uz taloniem, bērnus ārzemēs zemenes lasīt.

Avatar
Ligita Ksenija Virka 1. oktobris

Lūkas evaņģēlijs, 15.nod. 11 Un Viņš sacīja: "Kādam cilvēkam bija divi dēli. 12 Un jaunākais sacīja tēvam: tēvs, dod man piekrītošo mantas daļu!- Tad viņš starp tiem sadalīja mantu. 13 Un pēc dažām dienām, saņēmis visu, jaunākais dēls aizgāja uz tālu zemi un tur izšķieda savu mantu, palaidnīgi dzīvodams.

Avatar
Ligita Ksenija Virka 1. oktobris

Tikai tad, kad tāda iekārta ir nodibināta, tad pašiem karsējiem vairs tajā nav omulīgi - paši viens galina nost dēļ saraustās naudas, dzīvo bailēs un depresijā, tāpat nevar to sagrābto harmoniski izbaudīt.

Avatar
Ligita Ksenija Virka 1. oktobris

Kā tad Jūs zināt, ka ir tautas pozīcijas demonstrācijas arī? Un kāpēc tad demokrātiski nerāda mums abas? Tāda tad arī ir tā demonokrātija. Vienas - ir godīgas, neuzpirktas, otras - ārvalstu apmaksātas.

gk
guntis kozlovskis 1. oktobris

Ko tas Šmits te muld ! Kolhoznieks nevar valsti vadit ??? Nu protams ,vins neizog valsti un citiem to nelauj ! Vai tas ir slikti no kolhoznieka puses ???? Labak ,ka pie varas ir zagli ???? Kuri izzog valsti ??? Latvija visa ir izzagta un izpardota ! Tas ir normali ??? Normali ir rietumiem lugt visu laiku kreditus ,kuri lidz tautai nenonak ??? Jus tur saema sezat un solijumus dodat un spriezat kas baltkrieviju vada ! Varbut mazak spriet vajaga par citiem ??? Labak savu valsti savedat kartiba un pildiet savus solijumus tautai ! Muldonas !