13.12.2019 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-5)
av
Andris Vītols 2019. gada 13. decembris

Visās pārraidēs Ansis Klinsons prasa pārraides viesiem par to partiju finansēšanu, Vai nekā cita nav ''galvā'', vai ''darba devējs'' TV-24 to prasa??? Labi, ka Sandis Riekstiņš vismaz iebilda pret šo partiju ķengāšanu. Šlesera avīzes R.Meļņiks protams turpina savu demagoģiju, kura diemžēl daudziem ''dusmīgajiem vēlētājiem'' patīk.'' Dusmīgais vēlētājs'' tic, ka Šlesers, Lembergs, Ivanovs... deva partijām naudu, lai tās rūpētos par pensionāriem, skolotājiem. Igauņi paši maksā savām partijām...secīgi lielāks budžets...un mediķu algas...Latvieši tic ''lielākajiem kretīniem'' un Stepaņeņko, Točam, Meļņikam..., kuri apzināti maldina vēlētājus.

av
Andris Vītols 2019. gada 13. decembris

Lemjot par partiju finansējuma palielināšanu, netika lemts par balsojušo deputātu algām. Ja deputāti-skolotāji drīkst lemt par izglītības budžetu, deputāti-ārsti par veselības nozares budžetu, deputāti-pensionāri par pensijām, tad kāpēc gan viņi nedrīkstētu lemt par PARTIJU budžetu??? Satversmes tiesa arī lēma par tiesnešu darba apmaksu. Deputātu LĒMUMS palielināt partiju finansējumu bija vajadzīgs un būtībā pareizs, ja arī nav ideāls un izskatās slikti.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 13. decembris

Mēs dzīvojam interesantā laikā... MAN tie interesntie laiki ir pārāk daudz ar visām debīli izcetaptajām sekām- prezidenta pilī ielūgts viens no profesionālākiem VALSTS izzadzējiem, tikmēr- kaut kādi neievēlēti es, spēlējas ar MANU valsti! Kad logiem vajadzēs līmēt papīra stēmeles, kungi un dāmas? Varbūt- ir vērts parakstīties par to atlaišanu, kaut vai darbošanās imitāciju izbeigtu!

Avatar
Vija Loze 2019. gada 13. decembris

Riekstiņ, cik stulbs esi tu, tik stulba tava tava partija. Cik atbaidošs ģīmis, tik atbaidoši un slimi murgi. Ātrāk patriekt šos ākstus !!!

av
Andris Vītols 2019. gada 13. decembris

Vai Jums nebūs žēl vienlaicīgi ar ''ākstiem'' - patriekt arī Jūsu ievēlētos gudros, taisnīgos un visu Jūsu izvēlēto partiju??? Jūs taču nebalsojāt par tādiem, kurus jāpadzen? Es ''savus'' plusotos deputātus negribu padzīt. Tas Riekstiņš šoreiz runāja samērā sakarīgi.... Kuri ir Jūsu deputāti?

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 13. decembris

Riekstiņš visnesakarīgākais no visiem, kā jau no pozīcijas kliķes.

Avatar
Kaspars Krūmiņš 2019. gada 14. decembris

kur krištopāns bija? laikam deuche bannk naudu nospēlēja amerikā.......? dambiņu u.c. neaizmirstu.... deuchebank......

Avatar
ER Tutu 2019. gada 14. decembris

Krištopāns un Meļņiks laikam prātu "izkūkojuši" / bez apstājas nepārtraukti burkšķ un pļurkst / Krištopāns taču var sūtīt uz ASV pretenzijas rakstu par Lembergu un uzņemties par viņu atbildību, ja uzskata, ka šim dara pāri, tad vismaz cerams sapratīs, ko nozīmē sankcijas / varbūt arī pašam tādas piemēros...lielie Lemberga aizstāvji ...