Šmits: Būšu nepopulārs, bet neredzu, ka pensionāru dzīve ir būtiski pasliktinājusies Komentāri (1-9)
Avatar
Inese Šiltere 2021. gada 18. februāris

Nē, nav pasliktinājusies. Cik slikta bija, tik slikta ir arī patreiz.

Avatar
Baiba Matisone 2021. gada 18. februāris

Maznodrošināto pensionāru dzīve ir pasliktinājusies jo veikalā cenas visu laiku pieaug. Vienreizējo pabalstu vajadzētu izsniegt taisni maznodrošinātajiem pensionāriem, nevis visiem.

ib
Ilga Briede 2021. gada 18. februāris

Pensionāru dzīve ir būtiski pasliktinājusies. 1. Ierobežojumi medicīnas pakalpojumu saņemšanā Covid dēļ. 2. Komunikācijas trūkums . Jūs domājat, ka pensionārs labi jūtas viens pats četrās sienās? Man, no vienas puses palaimējās- esmu meitas ģimenē no novembra. Bet te es redzu , kas ir tālmācība. Meita ir skolotāja, viņai ir divi bērni (7 un 2,5 g.) Savai pirmklasniecei viņa palīdzēt nevar, jo ir darbā (strādā no mājām ar skolas bērniem). Mazajam tieši tad, kad mammai jākārto darba lietas, vajadzīga mamma. Tādam neiestāstīsi, ka mamma ir darbā. Tādu ģimeņu un pensionāru ir daudz. Un viņi visi pārdzīvo Covid radītās grūtības. Es saku, ka pensionāru dzīve ir ļoti mainījusies, Covid nav apgājis viņus ar līkumu, Covid ir izmainījis visu viņu dzīvi.

eb
Edīte Birziņa 2021. gada 18. februāris

Sito personu,kas ta runa deretu tikai dazzus menesus nosedinat un 200 eiro,redzesim ko tad vins runas, un lai vinam nebutu nekadu citu ienakumu,ko samaksat visus maaksajumus! Ka vinam vispar mute kustas ta runat?

ek
Ēriks Krūmiņš 2021. gada 18. februāris

Būšu pravietis: nevar pasliktināties tas, kas ir slikts. Šmita k-gs, vai Jūs ar savu galvu kaut mazliet draudzējaties?

va
vilis avotins 2021. gada 18. februāris

Šmitam ir taisnība, ka pensionāriem ar mazu pensiju dzīve bija slikta pirms pandēmijas un tāda arī palika pandēmijas laikā. Pensionāriem vajadzīgs pastāvīgs uzlabojums (pensijas palielinājums) ilgtermiņā nevis vienreizējs pandēmijas pabalsts.

Avatar
Henriks Ceglovskis 2021. gada 18. februāris

Klusies \debilitiķis!\ \padzīvo pats par 200 euro mēnesī tad sapratīsi šo dzīvi. Samaksā par dzīvokli, elektrību, gāzi tad ei uz, Rimi, ar savu grozu pēc pārtikas. Tagad varat špricēt kovidu,vienelga maz palīcis dzīvot. Drīz beigsies ''Ņeps" bus atkal socialisms. Lasi k. Marksu .

Avatar
Inese Stockenberga 2021. gada 18. februāris

Šmit,kauns !!! never vaļā muti !! Aizej kopā ar pensionāru uz aptieku,veikalu, nomaksā dzīvokli un TIKAI TAD ieslēdz smadzenes un atver muti !

il
Ilze Liepiņa 2021. gada 18. februāris

kauna nav šitā runāt :( protams, ka ir pasliktinājusies, kaut vai izdevumi par maskām, dezinfekcijas līdzekļiem utt. un nevar veikalos pētīt un izvēlēties akcijas preces, retāk turp dodas. lai vismaz redz, ka valsts par viņiem iedomājas, nevis tikai grib potēt vakcīnu, kuru dažās valstīs neiesaka no 65 gadiem.

la
Laimonis Andins 2021. gada 19. februāris

Sitais ir seviski stulbs.Vajadzetu deputatiem noteikt obligato psihiatrisko parbaudi katru gadu.Mana dzive ar 130 eiro ar katru dienu pasliktinas.

Avatar
Daina Bērziņa 2021. gada 21. februāris

Knīpstanga! Labi,ka nekļuva par premjeru!