Protesta akcija pie Baltkrievijas vēstniecības Komentāri (1-5)
Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 12. augusts

Atkal Īvāns.... Viņš atkal kādu godmani grib dabūt iekšā Baltkrievijā? Nekam vairāk jau prāta nava....

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 12. augusts

Putins tik berzē rokas, viņam pašam nekas nav jādara, lai novāktu nepaklausīgo Lukašenko. Atrodas vientieši, kas to gatavi izdarīt.

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 12. augusts

Krievija bez Baltkrievijas iztiks... Vai iztiks Baltkrievija bez Krievijas??? Ļoti šaubos. Galvenais lai Baltkrievija neiet pa Latvijas ceļu - rūpniecības un ekonomikas degradācija politisko ambīciju dēļ.....

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 13. augusts

iss uz emociju pamata. Mēs gribām lai tā būtu, tāpēc tam tā jābūt. Tiesiskumam nav nekādas vērtības.Tieši uz šāda tautas neapmierinātības viļņa kāda boļševiku sekta ar Ļeņinu priekšgalā sagrāba varu. Un tās sekas mēs izjūtam arī šodien. Bet ES un tās ķēdes suņiem latviešu liberāļiem tiesiskums neko nenozīmē. Tiesiskums otrais vārds ir izdevīgums. Batjka neatdeva varu liberāļiem. Nenodeva rūpnīcas, īpašumus ārzemniekiem, kā to izdarīja Latvijas ierēdniecība. Batjka neļāva iztirgot Baltkrievijas zemes un mežus skandināviem, vāciešiem un dāņiem, kā to izdarīja Latvijas liberālisti. Tagad Batjka noteikti vinnēja ar lielu punktu pārsvaru, bet... Rietumiem tas nav izdevīgi. Tāpēc margināļiem jāuzvar un Jārada jauns Maidans.

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 13. augusts

Labi, ka Rietumiem vairs nav naudas ar ko finansēt marģināļu revolūciju Baltkrievijā.