Ortveina: "Ar šausmās domāju - ja manam bērnam liks mācīties attālināti..." Komentāri (1-3)
nl
normunds liepins 17. janvāris

VINA AR SAUSMAM NEDOMA PAR TO KA BERNS SASLIMS...ATTALINATI IR LOTI IDEALI...JA ARI NEAPGUS VISU TIK PERFEKTI,PEC TAM PIERAUS..TACU BUS VESELIBA..TAGAD TACU IR SKAIDRS KA ARI BERNI SAK SLIMOT SMAGI..DOMAJIET TACU VECAKI..SASODITSSS...

ab
Arnolds Baltnēģeris 18. janvāris

Par saslimšanu vēl piekrītu, veselība un dzīvība ir svarīgāka par izglītību, bet naivi cerēt, ka kaut ko pēc tam pieraus. Viss, kas netiek kārtīgi apgūts tagad un klātienē, vilksies līdzi kā zināšanu melnie caurumi. Nu vai būs tā, ka atgriezīsies skolā, skolotāji saīsinātā formā grūdīs virsū visu gan iekavēto vielu, gan tekošo vielu, un tā īsti netiks apgūts ne viens, ne otrs. Mājās pie datora var iemācīties, kā uzcept pīrāgu vai uzadīt zeķi, bet ne jau pēdējo klašu vai augstskolas vielu.

Avatar
Vija Muceniece 18. janvāris

Es vēlētos, lai mani mazbērni 1 klases skolēni mācītos no mājām un būtu pasargāti. Protams pilnīgi jau nav iespējams pasargāties, bet, ja vecāki arī strādā no mājām zināma drošība pastāv. Viņi jau novembrī dēļ slimas skolotājas izbaudīja Covid-19 testus un karantīnu. Gan jau lasīt un rēķināt iemācīsies. Es neticu, ka mazie maskas izmantos uzmanīgi un pareizi, sevišķi barā. Valdība par mazajiem vispār nedomā, vajadzēja sākt ar to, ka arī skolotāji uz 25. janvāri būtu sapotēti, bet par to jau nav nemaz aizdomājušies.Ja nepieņems pareizus lēmumus, lai uzņemas atbildību par katru skolēnu.

il
Inese Luse 18. janvāris

Es pilnībā pievienojos Vija Muceniece!!! Kā 7gadīgs bērns var visu dienu pavadīt maskā, nekad nepieliekot tai rokas! Tādām mammām ,kurām ir šausmas, ka bērns būs mājās- drošībā, vispār nevajag radīt bērnus!!!