Kalviņš: Situācija ir ļoti nopietna. Iemesls tam nav valdība, bet gan iedzīvotāji

Kalviņš: Situācija ir ļoti nopietna. Iemesls tam nav valdība, bet gan iedzīvotāji

Ar viedokli dalās Ivars Kalviņš, Zinātņu akadēmijas prezidents.
Ieteikt 12
Pievienot komentāru
zc
Žanis Ciršs 2020. gada 30. decembris

Nu nepiekrītu... Jā, iedzīvotāji ir vainīgi zināmā mērā, bet valdība vasaras laikā neizdarīja neko, nav nekādu konkrētu rīcības plānu, nav nekas darīts lai pastiprināt medicīnas nozari, tagad notiek haotiska risinājumu meklēšana. Pat piemaksas mediķiem normāli organizēt nebija spējīgi - cilvēks strādā reanimācija kura pilna ar kovidniekiem bet piemaksas nepienākas - tā nav infektoloģija..... Kā to ES naudu sadalīja? Savā starpā?

Avatar
Jānis Ģībietis 1. janvāris

Bet neprātīgā lielveikalu "šturmēšana" pirms Ziemassvētkiem! Kādi tur 2 metri... Šodien ciparos redzam rezultātus. Vai nebūtu prātīgāk iztikt bez dāvanām? Un par piemaksām - Jums vecas ziņas. Piemaksa ir 100% no algas.

is
Inars Saveljevs 2020. gada 31. decembris

Zinu Kalviņu personiski, satiekamies OSI koridoros. Nesaprotu, ka var tik zemi krist lai apvainot slimniekus, ka viņi paši vainīgi savās slimībās. Arī mirušie ir paši vainīgi? Un mirušie arī vainīgi ka Latvijā ir augstākais nāves radītājs Baltijā. Tas jau nav pirmā intervija, kur tiek sniedzi tik dīvainas atbildes. Laikam, jābeidz ar intervijām, paliec ar savu dīvainu mildronātu un ir kauns cienījamais kungs.

Avatar
Dace Pat 1. janvāris

Domāju, ka Kalviņa kungs ir piespiests šādi runāt. Neticu, ka tas ir viņa patiesais viedoklis

vs
Vilnis Salzemnieks 2020. gada 30. decembris

Mulķis vai apzināts melis. Es kā parasts iedzīvotājs jau gadu neesumu devies tālāk par sava rajona veikalu un labi ja divreiz mēnesī un praktiski dzīvoju savā dzīves vietā, lietoju dezinfekcijas un aizsardzības līdzekļue bet tāds Kalviņš kurš pats vazājas pa pasauli apkārt mani apvainos.

Avatar
Jānis Ģībietis 1. janvāris

Vispirms kļūstiet par Zinātņu akadēmijas prezidentu - un tad varat Kalviņu apsaukāt.