09.03.2020 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-4)
dv
Diāna Vēvere 2020. gada 9. marts

Šitā vīrusa popularizēšana visos oficiālajos info-kanālos, atvainojos par nepateiktu lamuvārdu, esošajiem varnešiem dod iespēju pastiprināti darboties- savā labā- protams.

av
Andris Vītols 2020. gada 9. marts

Neviens nepopularizē vīrusu, bet gan to, kā izsargāties no vīrusa. Arī tādus, kā'Jūs jāpasargā no vīrusa, lai vīruss neizplatītos. Tāpēc 10x jāinformē, lai tādiem kā Jūs kaut kas pielektu tajā galviņā. Ja vīrusa izplatību neizdosies ierobežot, cietīs visi, jo var būt ekonomikā ...kritums... pietrūks naudas .... arī algām... pensijām...

Avatar
Vija Loze 2020. gada 9. marts

Beidziet vienreiz aicināt uz pārraidi šos politiskos mutes bojārus, skridveidīgos. Viņi vieni paši tur grib vārīties un tēlot baigos zinīšus. Vienīgais, ko viņi māk, ir TUKŠI vārīties, darītāji viņi nav. Tā atriebušies visi šie populisti, kādi viņi jaunie, viņus vada un visu nosaka vecie krabji. Kādu nelaimi jau esiet paspējuši ienest šī gada laikā.

av
Andris Vītols 2020. gada 9. marts

A.Skridem nekas nav jātēlo, jo viņš runā tikai to, ko zin. Jūs gan, nezinot gandrīz neko, citus nepamatoti apsaukājat. T.Ždanoka un A.Rubiks tādas muļķības par ĀRSTIEM NERUNĀ. Jūs esat PROVOKATORS, par ko liecina ''jūsu'' komentārs.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 9. marts

Kaupēns Laupītājs, Drēģerim aizejot, vēl tepat klejo- daudz Kaupēnu, daudz laupītāju...

av
Andris Vītols 2020. gada 11. marts

Jūs rakstījāt -'' Vītols cenšas visiem aizbāzt mutes''- .... Necenšos, jo man tas nav iespējams..... Ja ārsti skaidro, ka nepieciešams ierobežot vīrusa izplatību, tad Jūs rakstījāt ka -''esošajiem varnešiem (tas) dod iespēju pastiprināti darboties- savā labā-'' .... Cinisks, nepamatots apvainojums. T.Ždanoka un A.Rubiks tādas muļķības par ĀRSTIEM NERUNĀ kā Jūs. Jums skaidro, bet Jūs '' kožat''. CILVĒKI tā nerīkojas !!!

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 10. marts

Skride ir pajolinsh, turklaat veel A/P politokjis, kursh Latviju novedis liids klinkjim?

av
Andris Vītols 2020. gada 10. marts

A.Skride (kā gudrs, godīgs ārsts) tikai kādu gadu ir SAEIMĀ. Kā viens ārsts varētu gada laikā Latviju novest līdz kliņķim??? Jūs varbūt balsojāt par J.Stepaņenko vai D.Šmita partijām? Vai citi ''jūsējos'' apsaukā par pajoliņiem ???

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 10. marts

Principā- cilvēki komentāros izsaka savu viedokli un attieksmi. Iespējams- kļūdainu. Vītols cenšas visiem aizbāzt mutes, ja tas nesakrīt ar viņa viedokli- iespējams kļūdainu. Kas ir Vītols- Staļina metožu aizstāvis, pacients kādā klīnikā, cilvēks, kurš pelna naudu šādā veidā, varbūt kaut kas cits...