13.02.2020 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-1)
gg
gints gints 2020. gada 14. februāris

Nu sakiet kur vēl trakāk?Birks uz balta zirga iejāj un tagad stāstīs kā ir labi un kā jābūt????Vai tik ne tas pats birks ,kas kopā ar vaideru inesi( toreiz vēl bija LNNK) to Rīgas Satiksmi uzaudzēja un ar Bemhenu kā vadītāju?Vai tas pats birks kura laikā Rīgā nauda tika izsaimniekota trakāk,kā jebkad ( 2008 gada Rīgas budžets 600 t LS,par tādu Ušakovs varēja tikai sapņot un sapņi piepildijās 2018-2019 Rīgas budžets 900 t Eur- miljardam eur,kad pilnīgi visas cenas bija par kārtu zemākas) Ko birks būtu lūdzu Rīgā uzcēlis,atrestaurējis,kuru iela sataisījis,kuru skolu un kuru bērnu laukumu vai parku???Un tagad mierīgi silda savu pakaļu kā miljonārs jo noprihvatizējis Baseina slimnīcu.Mati ceļas stāvus.

av
Andris Vītols 2020. gada 15. februāris

Vērtējumam pamatā piekrītu. Ja Birka komanda būtu strādājusi labāk, tad varu nepārņemtu Ušakova/Amerika komanda.... Daļēji tie Birka, ''Batjkas'' ''nacionāļi'' un ''tautas'' ''šķēlisti'' uzsūcās tajā GKR goda partijā... Izveidojusies jauna ''savējo sistēma vai ''jaunā nomenklatūra'', kuras nekaunība un ''apetīte'' varbūt pat lielāka, kā vecās PSKP nomenklatūras apetīte. .... Ne Birks, ne Ušakovs skolas nerestaurēja - to veica būvnieki, kad tika saņemts ES finansējums. Arī O.Burovs muzejus, teātrus nerestaurēja, bet bija īstajā vietā - pareizajā laikā. O.Burovs ir labi informēts spēlētājs, kas dod iespēju viņam kļūt par Rīgas mēru....

av
Andris Vītols 2020. gada 15. februāris

Kā jau rakstīju, tad O.Burovam ir informācija, pieredze pašvaldības darbā, secīgi pirmsvēlēšanu debatēs Burovam nav ''pretinieku'' (vismaz no esošā piedāvājuma). Varbūt M.Kučinskis varētu konkurēt, ja balotēsies....no ZZS saraksta. Ja dažas partijas nepārvarēs % barjeru, tad paliks SASKAŅA vai koalīcija O.Burova vadībā. Manuprāt arī JV var neiekļūt domē - ar Ķirsi kā mēra kandidātu. Labi apmaksātie ''jaunekļi'' īsti nesaprot ''parastā rīdzinieka'' intereses.