Liepnieks: Valdība šobrīd atrodas tuvu vēsturiski zemākajam uzticības līmenim Komentāri (1-3)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. aprīlis

Jurģis Liepnieks kā trenēts kaujas suns. Nu ir cerība, ka varēs novākt no ceļa šo valdību un Saeimu un nu atkal varēs tikt pie varas oligarhi - zagļi, kuri, aiz likumības muguras slēpjoties, izzaga valsti. Sekojot šai rejošajai agresijai OIKs ir tāda sīka vienība, kuru pat nepieminām, salīdzinājumā ar milzīgo noziegumu un Valsts nozagšanu par auto stāvvietām Pūcem un 83 nesamaksātie eiro par ceļa izdevumiem Adamovičam. Šai valdībā viss ir tik slikti, ka sliktāk vairs nevar būt. Jo Valstī par to drīkst skaļi runāt. Kad Šķēles, Godmaņa, Kalvīša un ZZS laikos Valsti izzaga rūpnieciskos apmēros par to runāt skaļi neuzdrīkstējās. Un kaujas suns Jurģis bija viens no šī cietokšņa vārtu sargiem.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. aprīlis

Kad visi ZZS pagastu veči rausa naudu savās kabatās, bet ļaudīm atstāja tikai pārpalikumu, tad bija labi. Nu ir iespēja, ka oligarhi un valsts nozadzēji atkal atgriezīsies pie siles. Esmu piedzīvojis visus IZM ministrus. Manuprāt nav gaišākas ministres par pašreizējo Ilgu Šuplinsku. Lai kā neaicinātu Papulieni (izbijušo daudzgadīgo IZM ministrijas darbinieci, kura uzskata, ka agrāk bija labi, bet tagad slikti) uz Preses klubu nokost Šuplinsku, nez ko paši gudrinieki būtu darījuši Pandēmijas apstākļos.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. aprīlis

Visās iepriekšējās valdībās finansēja "ražošanu" un Kaimanu salās latviešu ofšori auga kā sēnes pēc lietus un nauda noplūda miljonāru, augstākās ierēdniecības un pagastveču kabatās. Tikai pie norietās Petravičas pensionāra, it īpaši ar lielu darba stāžu, maciņā ieripoja kaut cik jūtami eiriki. Un nemāciet par ko man balsot. Par "pareizajiem jūsējiem" noteikti nebalsošu.