Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2021. gada 12. aprīlis
12.04.2021 Kārtības rullis 3. daļa

12.04.2021 Kārtības rullis 3. daļa

Viesos: Filips Rajevskis, Viktors Valainis un Arvils Ašeradens
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
ao
Arturs Ozols 2021. gada 13. aprīlis

Te valdošie dienu no dienas lielās ,ka paaugstina atalgojumu mediķiem, pedagogiem , bet uz kā rēķina ? Valsts eksporta un importa bilance ir absolūti negatīva ,proti mēs nespējam pārdot vairāk , nekā iepērkam un audzējam parādu masu . Mēs kļūstam liecinieki dubultai parādu masas palielināšanas taktikai ,jo Latvijai ir negatīva tirdznieciskā bilance un negatīva aizņemšanās bilance finanšu tirgos ! Izmeklēt ,kas nav nopircis vakcīnas ,kas neprot organizēt pašu vakcinēšanas procesu ir varbūt tikai 1/6 daļa no valsts pārvaldības problēmu groza , centrālais jautājums ir un paliek iedzīvotāju labklājības izaugsme ne tikai veiksmīgajos gados ,bet arī krīzes situācijās .

ao
Arturs Ozols 2021. gada 13. aprīlis

Atveriet csb tabulu ATD110m. Ieraudzīsiet ,ka 2020.g. eksporta un importa bilance ir absolūti negatīva ,ka negatīva bilance tirdzniecībā ar ES27 valstīm ir ar mīnus zīmi visus 12 mēnešus un šie mīnusi svārstās no "-"152 , līdz "-"306 miljoniem eiro mēnesī !? Par kādu nopietnu attīstību var runāt ja tik slavētajā ES tirgū mēs esam absolūti neveiksmnieki , gadā uzkrājot miljardu mīnusus kuri veido parādus .

ao
Arturs Ozols 2021. gada 13. aprīlis

Nedaudz garlaicīgs raidījums ,jo pamatproblēma tika izstiepta vārdu plūdos ,bez jebkādas prognozes ,ka lietas var mainīties . Tas ,ka izmeklēs ir labi ,bet vai būs iespēja atklāt tieši valdošās koalīcijas saturiskas darbības bremzējošos faktorus ? Nav normāli ,ka valdība 14 mēnešus imitē vakcinēšanas biroja vadības it kā funkcijas ,bet nevada valsts sociālekonomisko attīstību . Kopsavelkot jāteic ,ka arī žurnālisti neiedziļinās ,vai arī viņiem to neļauj darīt īpašnieki , valsts ekonomiskās attīstības niansēs .