22.11.2019 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-4)
dv
Diāna Vēvere 2019. gada 22. novembris

Konkrētāk, lūdzu, kurā gadā tā izaugsme bija ap 5 procentiem? Cik zinu, 5 gadu laikā- Dombrovska sabraukto ezīšu laikā- algas valsts sektorā strādājošiem vēl netika paceltas līdz iepriekšējam līmenim, toties visādi projekti bija un- daži cilvēki bagāti kļuva...

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 22. novembris

Hosam, atrada, kur, ,,nogriezt,, gan Tieslietu ministrija, gan Labklājības ministrija...Cilvēki it kā to nesaprot... Mediķiem algām iztrūkstošo naudu VAR atrast sistēmas iekšienē! Tajā pat laikā atrodas līdzekļi it kā tautas prezidentam, kurš, dzīvojot Briseles maizē slikti pārzinot situāciju Latvijā ( nesaprotu viņa vēlmi kļūt par prezidentu) atrast naudu padomnieku algošanai, kurš- mežonīgu naudu atbalsta partiju finansēšanai...Korupcija pēc Ukrainas parauga?

av
Andris Vītols 2019. gada 24. novembris

Jūs aktīvi sekojat Latvijas politikai, bet joprojām nesaprotat, kāpēc nepieciešams izbeigt partiju atkarību no sponsoriem, kāpēc jāstiprina partijas, jāpiešķir līdzekļi...Vēl vairāk ir tādu pilsoņu, kuri par politiku neinteresējas vispār, tāpēc savēl ''visādus klaunus un populistus''. Vainīgie šādiem gudrīšiem ir E.Levits, Vienotība, bet ne paši. Kurus politiķus Jūs atbalstāt, kuri Jums ''labie'', ja Levits Jums šķiet nekompetents.

Avatar
Vija Loze 2019. gada 23. novembris

melnais janots neko citu nemāk, ka tikai melot un lielīties, bet varbūt galva tukša bez pelēkās vielas. fui, kā viņš man nepatīk.

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 25. novembris

Jauki, skolotajiem un mediķiem nesanāk, daudz prasa, bet kāpēc augstskolu pasniedzējiem sanāk milzu nauda ? Budžets nav staipīgs lielums, bet kapac priekš viņiem staipās ? Vai viņi ir labāki ?