16.10.2020 Uz līnijas Komentāri (1-8)
Avatar
Dagnija Vainovska 2020. gada 17. oktobris

VAIRUMS NEPĒTA UN NEIEDZIĻINĀS COVID-19 LIETĀ JEB AFĒRĀ, KAS NOTIEK VISĀ PASAULĒ..........., TIE PIEŅEM UN DARA VISU KO VALDĪBA UN MĒDIJI SAKA UN RAKSTA....... IESAKU NOSKATĪTIES ŠO VIDEO, PAR CORONA MAHINĀCIJU VISA PASAULĒ: https://youtu.be/AQMSleXbc1k

zg
Zane Gulbe 2020. gada 17. oktobris

Šis tā saucamais "mācītājs" ir atklāti sakot glumeklis. Pat par saviem vārdiem nespēj atbildēt jau intervijas pirmajās minūtēs... Ja Jencits saka, ka VISI žurnālisti ir pērkami, nožēlojami itt. un raidījuma vadītājs atzīst, ka ir apvainojies par tādiem vārdiem, pēkšņi sāk kaut ko locīties kā zutis uz karstas plīts, ka it kā ne jau par tieši tv24 tas domāts.... diezgan smieklīgi kritiski domājošiem cilvēkiem.

zg
Zane Gulbe 2020. gada 17. oktobris

Un beigas vispār graujošas.... viņš ārstēs no Covid19....

Avatar
Dagnija Vainovska 2020. gada 17. oktobris

COVID AFĒRA UN MASKU BĪSTAMĪBA: https://youtu.be/GKqxGVGn714

Avatar
Dagnija Vainovska 2020. gada 17. oktobris

ZANE GULBE, JUMS LAIKAM PROBLĒMAS AR DZIRDI..........

zg
Zane Gulbe 2020. gada 18. oktobris

Redziet kā šim "līderim" pie katra konkrēta jautājuma, kas liek atbildēt ar konkrētu atbildi, izspiežas vēnas deniņos un nervozi kulstās mēle??? Tas liecina par nepārliecinātību un divkosību. Ieteiktu padomāt kritiski un uzdot sev pāris neērtus jautājumus... Vai domājat, ka pasaulē ir tik daudz naudas un vāju prātu, lai uzpirktu visus mediķus?

Avatar
Normunds Kļaviņš 2020. gada 20. oktobris

Zane es palūgšu aiziet uz baznīcu

Avatar
Normunds Špoģis 2020. gada 18. oktobris

Sekta kā sekta,neko citu arī nenākas gaidīt. Nožēlojami!

Avatar
Kaspars Kondratjevs 2020. gada 18. oktobris

Mārci, netaisnojies pasaulei par savu ticību, bet stāvi droši uz Tās Klints. Vai vilksi masku, vai nē, lai tas paliek Dieva ziņā. Nebaidies no tā, kas var miesu nomaitāt vai sodu uzlikt, bet no Tā, Kam vara dvēseli ellē atstāt. Kam daudz uzlikts, no tā daudz atprasīs. Uzņem ar prieku visus šos pārbaudījumus. Domā, ka viņiem vara tevi tiesāt? Tad atceries par Kristu. Kas viņu nonāvēja?

Avatar
Jūlija Žigota 2020. gada 19. oktobris

Es personīgi daru tā kā saka mana ārste, un mans ārsts man un manai ģimenei NEiesaka nēsāt maskas, cik vien iespējams izvairīties no šī teātra un patiesībā globālās mahinācijas kas notiek visā pasaulē. Visi pārējie kas grib, kaut 24h diennaktī var nēsāt savas maskas...