Diskusijas RigaTV24 Speciālizlaidumi 2020. gada 30. augusts
Lindas Ozolas komentārs izraisa konfliktu ar Lapsu, Liepnieku un Kreitusi

Lindas Ozolas komentārs izraisa konfliktu ar Lapsu, Liepnieku un Kreitusi

Speciālizlaidums “Cīņa par Rīgu. Vēlēšanu nakts” izraisa spraigas sarunas - šoreiz starp Rīgas mēra kandidāti Lindu Ozolu (JKP) un publicistu Lato Lapsu. Diskusijai pievienojas publicists Jurģis Liepnieks un politoloģe Ilga Kreituse.
Ieteikt 14
Pievienot komentāru
ro
Ralfs Ozoliņš 2020. gada 30. augusts

Kremļa dzeguzes bija sakladzinājušās vienotā unisonā. Vajadzēja uzliet auksta ūdens šalti šīm vistām. Bravo Linda Ozola!

Avatar
Agnese Rapa 2020. gada 31. augusts

Kāpēc Kremļā?! Varbūt ka klintonistu/sātanistu?! Un ja arī Kremļa, tad šobrīd tas pat būtu ļoti labi!

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 1. septembris

Tās ir Lemberga bada dzeguzes, ne kremļa. Kremlis ar negrib redzēt Lembergu tāpat, kā vairums Latvijas pilsoņu.

Avatar
Imants Blicsons 2020. gada 30. augusts

Jāpiekrīt Ozolas kundzei, ka mūsu masu informācijas līdzekļi, diemžēl, visai plaši palīdz izplatīt dažādas baumas, tenkas, melus, apsaukāšanās, ķengāšanās utt. Tas pilnībā attiecas uz šiem trijiem komentētājiem, kuri viens par otru cītīgāk mēģināja nomelnot un apmelot Ozolas kundzi. Pat vismērenākā, šajā ziņā, Kreituses kundze meloja, kad apgalvoja, ka Ozolas kundze teikusi, ka nedrīkst kritizēt valsts augstākās valsts amatpersonas (noklausieties, ko teica Ozolas kundze!). Man žēl...

Avatar
Ojārs Blumbergs 2020. gada 30. augusts

Kreituse jau no LPSR laikiem zināma kā nekaunīga apmelotāja no VKP(b) ...

od
onslovs direģents 2020. gada 31. augusts

Tie ,kas netika pie siles,tagad var atvērt savas vircas bedres un izliet savu žulti..)))Trio,kas ir vērsti pret valsti,kas parādās viņu darbos,lapsa prostitūta,kas nkvd melnajā jakā visus apšaus,un tāds deģenerāts liepnieks,kas ir aizkavējies vēl 90 gados,kad primitīvi slēpjas aiz demokrātijas vairoga..

av
Andris Vītols 2020. gada 1. septembris

Šī trijotne protams ir izglītota un gudra. Kad izdevīgi stājas PSKP un slavē vienu varu, kad izdevīgi - slavē Šķēli vai Ušakovu un viņu ''partijas'', kad izdevīgi aizstāv bandītus vai nomelno citus (arī čekas stilā prasa E.Levitam atbildēt par vecākiem vai radiniekiem). Šiem izdevīgums ir pāri visam. Šie kalpos visiem ..... godīgums tiem nesvarīgs.....