Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2018. gada 21. augusts
Zariņš: "Tā ir bezsakarīga bezdēšana, Saskaņa nav prokremlisks spēks!"

Zariņš: "Tā ir bezsakarīga bezdēšana, Saskaņa nav prokremlisks spēks!"

Viesos: Antoņina Ņenaševa, Ingūna Rībena, Mārtiņš Daugulis un Ivars Zariņš
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
vs
Viljams Frankenšteins - Šekspīrs 2018. gada 21. augusts

Ņil Ušakov labi izvietots uz autobusu pakaļām, ļoti simboliski, autobuss nosmirdina, palaiž dūmus un tad aizbrauc Ušakov ar dārgi pirktajiem un jau sen nemoderniem autobusiem. Zariņam ļoti tuva tēma ir "Bezdēšanas tēma", iespējams, ka tā ir viņa vislabāk pārzināmā tēma.

Avatar
Didzis Aizupietis 2018. gada 21. augusts

Biedram Vetočkinam nav citu argumentu, kā vien paša bezdēšana. Tikai bezdēšanas procesā viņš pats neapzināti apdirsās ... Laikam smerdelim ar atmiņu pašvaki, ja savas partijas sadarbību ar "jeģinaja rossija" aizmirsa ...

Avatar
Ģirts Pavēnis 2018. gada 21. augusts

Zariņa kungs var izmisīgi taisnoties, runāt un smaržināt gaisu cik vēlas, viņa partijā ir tādi deputāti, kā Boriss Cilevičs, Valērijs Agešins, Artūrs Rubiks, Sergejs Mirskis un daudzi citi, kuri privātās sarunās atklāti runā par vajadzību ieviest krievu valodu kā valsts valodu, nicinoši izsakoties par ES, NATO un atbalsta Krievijas politiku attiecībā pret Ukrainu, Gruziju, Sīriju. Tad nu Zariņa kungs, iemācaties pieklājīgi uzvesties, un pafiltrējiet savu plebejisko izteiksmi. Un beidziet jel apsaukāties.

Avatar
Artis Blāķis 2018. gada 22. augusts

Kā uzdevumā zariņš mēģina iznīcināt vietējās elektroenerģijas ražotnes ,solot samazināt gala cenu 0,01 eur Kw/h ? Protams ka kremļa saimnieka uzdevumā . Latvijai taču jāpērk elektrība un Tjumeņā Čukčiem nozagtā gaze no Krievijas .

mb
monta belte 2018. gada 22. augusts

Jūsuprāt, protams, labāk ir maksāt milzīgas summas par no gaisa pagrābtu OIK, lai vietējie krāpnieki piepildītu savus maciņus uz strupceļā iedzīto elektrības lietotāju rēķina? Zariņš, starp citu, ir vienīgais politiķis, kurš atklāti nosauc lietas (runāju par OIK) īstajos vārdos, pretēji visiem pārējiem, kuriem, visticamāk, taču ir kādas savtīgas intereses, ja reiz šo jautājumu viļā kā karstu, rīklē iesprūdušu kartupeli - izspļaut nedrīks, norīt nevar...