12.09.2018 Dienas personība ar Veltu Puriņu Komentāri (1-3)
ee
Eduards Eduards 2018. gada 12. septembris

Saskaņa ir prastu zagļu,otkatņiku,fiktīvi nodarbinātu personu pilitijas īstenotāji. Tātad paši zagļi. Brante visus citus uzskata par sliņķiem. Bet viens gan ir skaidrs. Izvēloties LRA tu esi stulba.

av
Andris Vīksna 2018. gada 12. septembris

Nevis Brante ir stulba, ka izvēlās LRA, bet LRA nespīd ar savu gudrumu izvēloties tādu tirgus bābu savās rindās. Viņa jau visus potenciālos vēlētājus aizbaidīs.

av
Andris Vīksna 2018. gada 12. septembris

Bija doma balsot par Ievas Brantes pārstāvēto partiju. Bet paklausoties un izanalizējot Brantes histēriskos un demagoģiskos tekstus, varu droši apgalvot, ka par ekonomiku un tautsaimniecības vadīšanu, šai skandālistei un emocionāli nenosvērtajai dāmai, ir nulles saprašana. Tikai kašķis, lozungi un nekāda liela IQ iespaida. Tieši viņa, nevis Dombrovskis, atstāja histēriskas Kremļa vecenes iespaidu. Viņai vieta tirgū vai sagādājot Viļakai jaunu gājēju pāreju. Kauns, ka tādi un tādas, vispār tiek kaut kādu, it kā nopietnu, partiju sarakstos. Iesaku viņas partijai, ātri nomainīt Branti pret ko saprātīgāku un emocionāli nosvērtāku. Savādāk par viņiem tikai tirgus darbinieki balsos. Ja vēl balsos. Piebildīsu, ka nedz par Dombrovska, nedz par Brantes (tagad, it sevišķi) partijām es nebalsošu.

ee
Eduards Eduards 2018. gada 13. septembris

Par to vēl zinātnieki strīdas,kurš par kuru stulbāks. NĒ! Par šitiem nebalsojam.

ee
Eduards Eduards 2018. gada 13. septembris

Saskaņas reklāma. Kas tu esi ? Saskaņa. Bet,kāpēc maiss galvā? Es fiktīvi par konsultantu ušakovam strādāju. Un ,kas jūs? Mēs koalīcija. Bet,kāpēc platām kājām? Mūs lembis ..velk..