Gobzems pārņems vadību Sudrabas "Atmodas" partijā, prognozē Pulks Komentāri (1-6)
Avatar
Anita Ziediņa 2019. gada 6. februāris

Ņemot vērā faktu, ka aiz Sudrabas, šķiet, stāvēja un, iespējams, vēl stāv Šlesers, tad viss iespējams ;-) Tad partija būtu jāsauc "šlesera olu atmoda" ;-)

Avatar
Vija Loze 2019. gada 7. februāris

Vai kā mafijas pārstāvim no melotības nepatīk jaunie politiķi. Viņi grib veco - komunistu sistēmu. Vai nepietie, Pulk baroties no mūsu nauda ? Būs Gobzems un būs jauna atmoda, jums ir jākrīt !!! Tu esi nožēlojams mutes bojārs.

Avatar
Frančeska Ģēvele 2019. gada 7. februāris

Ko tik šie prātuļi neizdomās un savās bailēs kādiem tik spēkiem I. Sudrabu nepieskaitīs un neieskaitīs. Es viņiem dotu jaunu vārdu "Harizmātiskie meļi", kuriem kādi spēki maksā, lai aizņemtu ētera laiku un tautu musinātu. Katram ir pienākums būt politiski atbildīgam par Latvijas tautas gara spēka atdzimšanu, ģimenes vērtību atjaunošanu un saglabāšanu, izglītības kultūras ar jaunu Kādiem tik spēkiem

Avatar
Frančeska Ģēvele 2019. gada 7. februāris

Ko tik šie prātuļi neizdomās un savās bailēs kādiem tik spēkiem I. Sudrabu nepieskaitīs un neieskaitīs. Es viņiem dotu jaunu vārdu "Harizmātiskie meļi", kuriem kādi spēki maksā, lai aizņemtu ētera laiku un tautu musinātu. Katram ir pienākums būt politiski atbildīgam par Latvijas tautas gara spēka atdzimšanu, ģimenes vērtību atjaunošanu un saglabāšanu, izglītības kultūras atjaunināšanu.

Avatar
Jānis Ozoliņš 2019. gada 7. februāris

Noskatoties Bogustova raidījumu ar Karīnu Sprūdi, palika iespaids, ka viņa ir Saskaņas, ne KPV LV deputāte. Pārāk skaļi pūta viņu stabulē.

Avatar
Līva Alsne 2019. gada 12. februāris

Ir jau pierādījies, ka tur, kur divi trakie, tur uzrāviens nav garantēts!