Izklaide TV360 Rezervēts 2020. gada 19. oktobris
Pauls: Latvietim pamata profesija ir skauģis

Pauls: Latvietim pamata profesija ir skauģis

Maestro Raimondam Paulam ir strikts viedoklis par mūsu - latviešu - tautu. Kas ir nācis pār viņa galvu? Skaties video un uzzini.
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 19. oktobris

Nevajag jaukt pilsoņus ar cilvēkiem. Pilsoņiem ir tikai latviešu uzvārds , Kuru 100 gadus atpakaļ iedeva muižnieki , kā iesauku. Latvieši kā tauta . pieder pie zemes.. Veido ciltis ģintis. Pārtiek zemkopības un zvejniecības, kā dzīvesveida. Un aplīgošana, apsmiešana, ir cilvēka veidola tīrkultūras saglabāšanai. Ja to dara pilsoņi piesētā, iznāk absurds.

lm
Liene Mauriņa 2020. gada 19. oktobris

Līdzīgais pievelk līdzīgu.... Pazīstu tikai foršus, jaukus, super letiņus!

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2020. gada 19. oktobris

Latvieši vairākuma neatšķiras no citām tautām, kurās tāpat ir bijuši un ir nodevēji, skauģi u.c., tikai impērijas centās iekarot un pakļaut šo zemi sašķeļot tautu. Šodien Eiropas lielākās tautas tiek sašķeltas ar atšķirīgu relīģiju, tradīciju un kultūas tautu migrāciju Latviešiem vēl ir izdevies saglabāt savas garīgās vērtības tradīcijas, kultūras vērtības, savu valodu. Diemžēl Eiropas politiķi nav mācījušies no PSRS integrācijas politikas bēdīgajām sekām, tautas atdalījās no šī monstra, bet radītais homo sovieticus vairs nav piederīgs nevienai tautai. Nenonicināsim savu tautu, skauģu pietiek katrā tautā. Eiropas tautas tiek sašķeltas un rezultāts tam-naids, nemieri, garīgo vērtību nonivēlēsana u.t.t.

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 19. oktobris

Pilsoņi nevar, nemāk grupēties kā cilvēki. Pilsoņiem ir šoferu ATK. komjaunatni veido. Komjauniešu bērni pionieri, arī nav cilvēki, veido pionieru pulciņus.