Pauls Timrots: Mēs esam pēdējie pagāni un mums pie tā jāturas! Komentāri (1-4)
Avatar
Anita Biseniece 2020. gada 20. decembris

Šo viedokli vajadzētu uzzināt it visiem Latvijas iedzīvotājiem un jau šodien sākt īstenot dzīvē!!!

as
Ainars Skerbergs 2020. gada 20. decembris

Pareizi Timrots runā tiktāl, ja ar vārdu "pagāns" saprot jēdzienus "zemnieks, lauki, daba". Ja runā par tā saukto dzīves dziņu, tad pagānisms mūs neglābs, bet pazudinās.

as
Ainars Skerbergs 2020. gada 20. decembris

Liela daļa Latvijas iedzīvotāju ir kristieši un tikai pateicoties kristiešu lūgšanām mūsu valsts ir salīdzinoši labvēlīgā, mierīgā un pārtikušā līmenī uz kopējā pasaules fona.

Avatar
Anita Biseniece 2020. gada 21. decembris

Pārstāvu Pokaiņus, vietu, kuru apdzīvoja mani senči PIRMS tam, kad ar uguni un zobenu, laupīdami un slepkavodami, šeit ienāca kristieši. JEBKURA lūgšana ir domas spēks, kas palīdz uzlabot situāciju, bet kristietība man personīgi rada vairāk jautājumu nekā atbilžu. Nejūtos tā, ka Jēzus pirms 2000 gadiem būtu miris par maniem grēkiem, par tiem atbildību uzņemos es pati. Un cienu savus senčus zemgaļus, kuri visu 13. gadsimtu turējās pretī svešās ticības ieviešanai ar varu, gluži tāpat kā tgd mums tiek klāstīts, ka divi vīrieši vai divas sievietes ir ĢIMENE!!

Avatar
Bišu Andris (Žukovskis) 17. marts

Zinātniskie pētījumi un socioloģiskās aptaujas liecina, ka dievturība ir Latvijā vispopulārākā reliģija bet Lietuvā — visstraujāk augošā. Skatīt www.svetesdraudze.wordpress.com lappuses apakšdaļā "Par senču reliģijas perspektīvām"

al
Agita Lagzdiņa 24. janvāris

Pilnīgi piekrītu Timrotam!