Kivičs ar Skulmi pasmīkņā par cilvēku komentāriem Komentāri (1-9)
uj
uldis jurbergs 20. marts

Arstēt galvu vajag steidzami nevis smīnēt

Avatar
Laura vnk.laura 20. marts

Ko tu nirgajies,vai tu esi kadreiz paradijis,ka tu ar savu dzives milestibu kopa taisi est,tikkai ceptas olas,un pilna izlietne ar netiriem traukiem.Uztaisat ko kopa jedzigu.Un tad smejaties par tautu.

Avatar
Laura vnk.laura 20. marts

Mes gaidam no jums kulinarijas sovu,varbut bus receptes,ko mes stulba latviesu tauta varam,ari sava sadzive pienemt.Ta ka uz prieksu zakite lienite,pieradi sevi,un nesmejies par mums latvietem.

av
Andris Vīksna 20. marts

Ļoti gribētos pajautāt masu medijiem - ko Jums, tādu sliktu, ir izdarījusi tauta, ka Jūs bombardējat to ar šī neķītrā pāra gaitām ? Jūs tak ļoti labi saprotat, ka zombējiet un debilizējiet tautu ar šo "šovu". Kādēļ Jūs reklamējat reālu pedofīlu, kura ģenitālijas, mazi bērni, var skatīt internetā ? Jums, tiešām, sirdsapziņa nesaka priekšā, ka Jūs reāli nodarāt, savai Dzimtenei un Tēvu zemei - Latvijai ļaunu ? Nesaprotu arī, kur palikušas tās daudzās bērnu aizsardzības organizācijas, kas histēriski brēc uzreiz, kad kāds tēvs savai atvasei uzdod pa pakaļu ? Šim necilvēkam, saprātu un kaunu zaudējušam individam, jāsēž cietumā, nevis bērniem jārāda savi plikumi vannā. Šai, šī jampampiņa, naudas kārei un lētai porno slavai jādara gals !

av
Andris Vīksna 20. marts

Man, Tev, Kivič, ieteikums nevis kā un ko ēst, nevis kādas apenes ģērbt nost, kad līdīsi vannā rādīt savu dzimlocekli bērniem internetā, bet, gan, jautājums - Kā Tu domā, Tevi vajadzētu krimināli sodīt par savu ģenitāliju rādīšanu maziem bērniem ? Atbildi tautai uz šo sava stulbuma, nesodāmības un bezkaunības apliecinājumu. Jeb, slabo ? Un pasaki, savai kurtizānei, ka normāli cilvēki savu apakšveļu nekar koridorā uz pakaramā. Nu, bet tie ir normāli cilvēki, ne tādi kā Jūsu pārītis.

Avatar
Laura vnk.laura 20. marts

Andrim Viksnem ,nomieriinies,medija par Tevi pasmiesies tapat ,ka pa schiem diviem idiotiem,viniem vajag naudu,un vienalga vai ciesch nevainigi berni,kuri neko nesaprot.Bet es tomer gaidu miluma zakites kadu recepti,varbut es ko lienites varetu macities,un saviem gimenes milumiem vakarinas uztaisit.Ta ka Lienit dot man padomu,mes esam sievietes un recepschu apmaina butu labi.

av
Andris Vīksna 20. marts

Laura ! Nepazemojies šo divu morālo ākstu priekšā. Receptes var atrast arī internetā un pie kaimiņienēm cik vajag. Liene prot tikai savu apakšveļu rādīt Latvijai. Kaut ko pagatavot un elementāru pieklājību izrādīt, pat sev, Lieni nav iemācījuši nedz vecāki, nedz dzīve. Nožēlojama dāma. Man tādu, pat, ja viņa piemaksātu, nevajag.

Avatar
Laura vnk.laura 20. marts

Andri neesmu tik talu nonakusi,lai so divu cilveku prieksa pazemoties,pati maku gatavot.Vienkarsi man uzkrita uz nerviem,ka vini abi nirgajas par tautieschiem,tapec ari lienitei pajautaju,lai abi kopa ar savu darguminu pagatavo,ne tikkai ceptas olas,to var katrs berns uzcept-

Avatar
Laura vnk.laura 20. marts

Dima par ko Tu tagad murgo,un nesauc mus sievietes par kaut kadam babam,nezinu,ko tu sava galvina esi iedomajies,par kaut kadam desam,ta ir tava darischana,bet mes sievietes neesam pelnijuschas,ka mus kads zaka-