Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 10. epizode Komentāri (1-6)
Avatar
Mairita Brīvmane 23. marts

Cik tas ir smieklīgi...Kivičs prezentē grqāmatu,bet ir tikai grāmatas vāks! Un vēl piebilst,pērciet,izlasiet,tad jūsu dzīve radikãli mainīsies! Jāāā...ir ko padomāt...grāmata bez satura...Interesanti ,kas varētu mainīties mūsu dzīvēs,izlasot grāmatas vāku? Jājautā,kā var prezentēt grāmatu,kam ir tikai vāks? Tas ir karātavu joks vai tās šuves galvā atstājušas iespaidu.Kivičs ir tiešâm no baidījis tautu...ja pat izdevniecība iziet uz viņa noteikumiem,riskējot pat ar savu biznesu.Un ja nu tas neaprēķināmais cilvēciņš pēkšņi sâk vicināt savu 10 vietās lauzto" briljanta roku",vai atverās neskaitāmās šuves galvā! Nu bet kad tad "stulbā " tauta sagaidīs beidzot jūsu "gudro galvu"zaudējumu Latvijai?

Avatar
Ieva Brivmane 24. marts

Viņš tak teica ka grāmata iznāks aprīlī, un ja pretenzijas kādēļ interesēties par viņu.

Avatar
Jolanta Cīrule 24. marts

Es arī gribêju pateikt, ja riebjās un ir tik milzīgas pretenzijas pret Andri Kiviču, tad kàda mārrutka pēc tērējat savu laiku un energiju analizējot vina darbības?!

Avatar
Mairita Brīvmane 25. marts

Vai tad grāmata tiek prezentēta pirms tās izdošanas? Ja iznāks aprīlī, tad aprīlī arī prezentēs! Ne tā?To es tā gribētu pajautāt savai uzvārda māsai, vienkārši dīvaina sakritība, nav ne paziņa, ne radiniece, varbūt Lienei Skulmei iepaticies mans uzvārds. Bet Jolanta Cīrule, bet varbūt šī ir Liene Skulme, arī nezin kāpēc lasa šīs muļķības. Laikam ļoti patīk šis šovs, kur viens rupjiem vārdiem visus noliek, un vicinās ar dūrēm, otrs tikai vienu vārdu var izspļaut "jā, jā"" .... praktiski Kiviča monologs. Varbūt labāk parunāt ar sunīti?Nu taisnība jau ir , nav ko lasīt un skatīties tik stulbus šovus, pilnīgi bez satura, maļ vienu un to pašu.Bet gribās taču sagaidīt kaut ko jēdzīgu tajā šovā!

------------------------------------ --------------------------- 25. marts

Man aiz pārsteiguma atkārās žoklis-persona, kura Kiviču gandrīz nosita, atļāvās aizrādīt, ka tas,ka iepriekšējā reizē Kivičs esot nedaudz aizgulējies-tas esot bezatbildīgi no Kiviča puses, jo sitējam esot laiku jākavē un tā...Es pareizi sapratu???Viņš, kas gandrīz nosit cilvēku, sūdzas,ka tiek kavēts viņa laiks???? Te nu viņam ir jābūt milzīgu pateicību parādā, ka Kivičs piekrita mierizglīgumam,citādi sitējs par savu dārgo laiku varētu murgot aiz cietuma restēm.

Avatar
Elita Abola 25. marts

paskatijos,nevaru saprast kur tas prikols ir,40.gadigs virietis samainijis savu 15.gadus jaunaku sievieti ,25.gadigu ,ar saviem 2.berniem ,pret 40.gadigu tanti ar 3.svesiem berniem,un vel kaut kadam jaunam virietim ar ta tante patik,ka abi pat gatavi kauties par tanti ar 3.svesiem berniem,ja nevari pieturet tanti ka milako,ir jamaina tante,a ne sieva.

Avatar
Simona Monta Repša 26. marts

Kāpēc nedēļā liek tikai vienu vai divas epizodes, ja pa TV iet no pirmdienas līdz ceturtdienai.!?

xa
XTV.LV Administrācija 28. marts

Labdien, Simona! Epizožu ievietošanas biežumu nosaka mūsu sadarbības partneri. Jaunas epizodes tiek pievienotas 2-3 reizes nedēļā.

al
Aija Luse 26. marts

Kāpēc ir tik daudz negatīvu komentāru? Ne jau par plikumiem un dzeršanu! Normāliem cilvēkiem nepieņemama šķiet melošana, krāpšana, lepošanās un lielīšanās ar izjauktu ģimeni un pamestiem bērniem. Bez nožēlas, ka tā sanācis.