Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 10. epizode

Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 10. epizode

Ieteikt 9
Pievienot komentāru
Avatar
Simona Monta Repša 2019. gada 26. marts

Kāpēc nedēļā liek tikai vienu vai divas epizodes, ja pa TV iet no pirmdienas līdz ceturtdienai.!?

xa
XTV.LV Administrācija 2019. gada 28. marts

Labdien, Simona! Epizožu ievietošanas biežumu nosaka mūsu sadarbības partneri. Jaunas epizodes tiek pievienotas 2-3 reizes nedēļā.

Avatar
Elita Abola 2019. gada 25. marts

paskatijos,nevaru saprast kur tas prikols ir,40.gadigs virietis samainijis savu 15.gadus jaunaku sievieti ,25.gadigu ,ar saviem 2.berniem ,pret 40.gadigu tanti ar 3.svesiem berniem,un vel kaut kadam jaunam virietim ar ta tante patik,ka abi pat gatavi kauties par tanti ar 3.svesiem berniem,ja nevari pieturet tanti ka milako,ir jamaina tante,a ne sieva.

Avatar
Jolanta Cīrule 2019. gada 24. marts

Es arī gribêju pateikt, ja riebjās un ir tik milzīgas pretenzijas pret Andri Kiviču, tad kàda mārrutka pēc tērējat savu laiku un energiju analizējot vina darbības?!

Avatar
Mairita Brīvmane 2019. gada 25. marts

Vai tad grāmata tiek prezentēta pirms tās izdošanas? Ja iznāks aprīlī, tad aprīlī arī prezentēs! Ne tā?To es tā gribētu pajautāt savai uzvārda māsai, vienkārši dīvaina sakritība, nav ne paziņa, ne radiniece, varbūt Lienei Skulmei iepaticies mans uzvārds. Bet Jolanta Cīrule, bet varbūt šī ir Liene Skulme, arī nezin kāpēc lasa šīs muļķības. Laikam ļoti patīk šis šovs, kur viens rupjiem vārdiem visus noliek, un vicinās ar dūrēm, otrs tikai vienu vārdu var izspļaut "jā, jā"" .... praktiski Kiviča monologs. Varbūt labāk parunāt ar sunīti?Nu taisnība jau ir , nav ko lasīt un skatīties tik stulbus šovus, pilnīgi bez satura, maļ vienu un to pašu.Bet gribās taču sagaidīt kaut ko jēdzīgu tajā šovā!

------------------------------------ --------------------------- 2019. gada 25. marts

Man aiz pārsteiguma atkārās žoklis-persona, kura Kiviču gandrīz nosita, atļāvās aizrādīt, ka tas,ka iepriekšējā reizē Kivičs esot nedaudz aizgulējies-tas esot bezatbildīgi no Kiviča puses, jo sitējam esot laiku jākavē un tā...Es pareizi sapratu???Viņš, kas gandrīz nosit cilvēku, sūdzas,ka tiek kavēts viņa laiks???? Te nu viņam ir jābūt milzīgu pateicību parādā, ka Kivičs piekrita mierizglīgumam,citādi sitējs par savu dārgo laiku varētu murgot aiz cietuma restēm.