Caur ērkšķiem uz... 1. sezona 6. epizode Komentāri (1-7)
dv
Daiga Vinceva 2018. gada 28. oktobris

Paldies,nepacietīgi gaidīšu pārējās epizodes.

jb
Jānis Bērziņš 2018. gada 30. oktobris

kāpēc mums jāskatās uz šīm sabiedrības pabirām? lai paceltu savu pašapziņas līmeni? Lai sapsratu, ka salīdzinot ar šiem, mēs paši vēl dzīvojam tīri labi????

Avatar
Linda Bumbiere 2018. gada 30. oktobris

neviens jau ar varu nespiež skatīties! vienmēr ir izvēles tiesības! Ierakstiet komentāru šeit

oo
Oskars Osis 2018. gada 22. novembris

Šīs nav sabiedrības pabiras, bet gan sabiedrības spogulis..

Avatar
Andris Veirins 2018. gada 3. novembris

Pa ilgiem laikiem uzņemts reiz šovs, kur ar interesi jāgaida nākošā sērija ;)

Avatar
Jānis Jākobsons 2019. gada 6. janvāris

Fui krista, ar to cirku un slikti aktierspeeli tu apkauno visu alternatiivo kultuuru, radot iespaidu kaadu visi bija domaajushi, ka mees mezonji kautkaadu esam

Avatar
Sahn U 2019. gada 19. janvāris

Un viņi tai manipulatorei sociopātei atdeva uzvaru? Vai žūrija bija kādu nelabu sēni apēdusi, un nesaprata, ko dara? Vai Kristu kāds lobēja? Otrās sezonas rezultātiem ir jēga un pamatojums, prieks par Moniku, kamēr pirmajā sezonā uzvaru laikam deva par grebeni..

Avatar
Veronica Leví Lincoln 2020. gada 20. jūnijs

Liels paldies par so briniskigo raidijumu un patiesi labu saturu/noluku! It ipasi saja epizode, tik patiess prieks, redzot ka senlatvju skaistas tradicijas tiek ieklautas raidijuma un ka ir vel cilveki kas piekopj ar lepnumu so unikalo skaistumu. Man liels prieks bij par tam meitenem, kas atmeta mala savu negativo pesimismu un speja novertet so briniskigo Latvijas rita skaistumu un tradiciju speku! Nozelojami redzet tadus cilvekus kas nespej saskatit neko jaunu bet ta vieta tikai pretigi inde visu sev apkart.

Avatar
Veronica Leví Lincoln 2020. gada 20. jūnijs

Ja tada iesepeja dota, ka palidziba sevis dziedesana, ka sis sovs - tik necienigi attiekties pret so projektu vispar ir nepienemami!Pat no malas skatoties, likas tiesam specigi un lika atcereties daudz drausmigu lietu kam nacies iziet cauri.Raidijums palidzeja atcereties nozimigas lietas/pieeju ka uzvaret traumas un turpinat dzivot, bet labak un kvalitativak.Esmu drosa, ka ir vel daudzi citi cilveki, kas so skatijas un ieguva sava veida palidzibu/atbalstu! Paldies par to, un paldies par iespeju ko devat sim sievietem!