Kāds ir lielo izmēru dāmu vēstījums sabiedrībai?

Kāds ir lielo izmēru dāmu vēstījums sabiedrībai? 4

Ieteikt
STV

Pati pilnība

2019. gada 12. jūnijs Izklaide

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Ecis Auditore 2019. gada 12. jūnijs

Uijs uijs rakstīšu tik pa 27 gadīgo Mierini sevi, prieks par tevi - ka esi samierinājusies ar to ka esi tik......taukainuma pilna. Saistiba ar to , ka esi dzemdējusi - tas nerada šadu izskatu pilnu ar taukiem tikai nekustība un ēšana bez sportošanas . Rētas - protams protams no tā neviens nekad neizbēgs un par to nav jākaunas tik tiešam . Ļoti žel ka jau 27 gados jau izskaties uz saviem 40 gadiem , kas ar tevi būs tiešam ap 35 un 40 gadiem. Slaidums ir izskats protams - bet vēlvairāk veselība !!! Aizdomājaties ko tas nodara Jusu locītavām, orgāniem asinsritei Ir man zināma draudzene mega lielā izmērā - un vina reali mokās dēl sava mega liela svara !!!

Avatar
Ecis Auditore 2019. gada 12. jūnijs

Ja tavs ķermenis ir tavs ķermenis Tad priekš kam šada veida fotosesija, filmēšana u.tt. tev ir nepieciešama? Tie kam tiešam ir ģimene , sava ikdiena u.t.t - nemaz un nekad necenstos tagad ar flomīti apzīmēt sevi un kaut ko tur no sevis sabiedrībai parādit.

as
Arturs Sugars 2019. gada 12. jūnijs

Savados laikos dzivojam. Japopularize tomer veseligo kermeni. Ja cilvekam patik but resnam ta ir vina izvele, bet ja cilveki ar neveseligo izskatu vai psihologiju sak to popularizet tad gan jau ta ir liela problema un tiem cilvekiem jabut gataviem satikties ar negativitati. Bet demzel ja tos cilvekus kads kritize tad parasti sak runat par to ka tas ir "hate speech".

Avatar
Jānis Raits 2019. gada 12. jūnijs

Šausmas... kaut nedaudz mīliet sevi un savu ķermeni..... ķermenis nav pelnijis visu laiku līdzi stiept liekus 20 kg..... savu iesīkstējušo slinkumu un nepieciešams atteikties no rīšanas un vīnu ,alus vai vēl kā tur strēbšanas vajaga izbeigt.... Slampas.... cita nosaukuma nav šādai izlaidībai!

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: