Caur ērkšķiem uz... 1. sezona 11. epizode Komentāri (1-3)
Avatar
Joske 2018. gada 30. decembris

ha, tā skaistumsalona "binnija" speciālistes neizskatās labāk par raidījuma trim finālistēm uz brīdi, kad viņas vēl nav piedzīvojušas ārējā izskata pārvērtības. Salona darbinieces jau nu varēja savest kārtībā savu izskatu ar kosmētikas palīdzību uz filmēšanas brīdi vismaz, nerunājot jau nemaz par zobu izskatu!

Avatar
Evita Andrejeva 13. janvāris

Nē, nē, nē...esmu šokā..pēc kādiem kritērijiem vērtē cilvēkus! Piedodiet, Kristai uz pieres bija rakstīts, ka viņai viss ir p***j!!!! Un tas, ka viņa uzģērba smuku kleitu, ieveidoja matus, un prot smuki smaidīt- neparko neliecina!!!! Inese un Laura, viņās redz potenciālu.. Uj, esmu dusmīga... Jebkura, no meitenēm (Inese un Laura) spētu novērtēt balvu un dotās iespējas.

Avatar
Elina Plinta 23. februāris

Man nav nekads respekts pret raidijumu vaditaju un shii nav pirma latvijas raidijumu vaditaja kura izsaka jocigas atzinjas par to ka sievietem ir jauzvedas un jagerbjas... nerunajot par to ka meitene tiek nosaukta par mauku (!!!) tapec ka sez ne taa kaa princeses ... man ir neizpratne ... Ari Andris (2.sezona) izsakas ka ir ok raadiit to sievieshu vajumu , errrr, vajums un jutigums galigi nav tas pats... Tatad pec latviesu domam sievietes ir vajais dzimums un ja nepareizi seez ir mauka .....