Vai sabiedrībai skauž Kiviča un Skulmes popularitāte? Komentāri (1-10)
Avatar
Inara Timbare 21. aprīlis

nevis skauž, bet pretīgi kļūst ieraugot abus.....vai tad nepietiek malt visu laiku vienu un to pašu, lai viņi vārās savā sulā, !

gd
Guntis Dzelme 21. aprīlis

Man kivics nav nekada popularitate-vai vins zinatniski kaut ko derigu izgudrojis vai izgatavojis,vai cilvekiem kaut ko derigu,labu,izdarijis-vai kadu rekordu sasniedzis,vai izzinajis kosmosa tales,vai palidzejis labdariba slimiem nespejniekiem-ne,tads nieka nevaris un nespejnieks vien ie-tikai tadi pasi neizglitotie neprasas par vinu visu ko kladzina.izzidusi no pirksta ko apkladzinat.

av
Andris Vīksna 21. aprīlis

Škauž ?! Tā laikam Kiviča Lieldienu anekdote vai kārtējā marazma un lielummānijas izpausme. Tādi cilvēki riebj. Es apvemtos, ja viņu ieraudzītu. Tas gan. Viņi sevi ir uztaisījusi par Latvijas apsmieklu objektu uz visu savu dzīvi. Debīlais "šovs" kādreiz beigsies, bet publiskā atmiņa par diviem kaunu zaudējušiem ākstiem, kas savas lētās slavas dēļ maziem bērniem var p....u rādīt, ir mūžīga. Manuprāt, viņi arī saviem bērniem ar savu porno slavu ir izputinājuši visu dzīvi. Nu, bet bērni, cik noprotu, nav tas, kas viņus interesē.

Avatar
Biruta Bahmane 22. aprīlis

galīgi neskauž, jo es īsti nesaprotu par ko man viņus apskaust...labāk būtu, ja viņus tik daudz nerādītu un viņi būtu devušies pasaulē, kā solīja...20.datums jau sen garām

im
Inga Mezale 22. aprīlis

Primitīvi, iedomīgi civēciņi. Nekad nelasu

Avatar
Kārlis Vairogs 23. aprīlis

Protams, ka skauž!:D Kurš gan negribētu būt par muļķi, kurš katru savu pirdienu publisko fb tiešraidē!:D:D:D

Avatar
Aija Uvarova 23. aprīlis

Nesaprotu par ko var skaust, par rievu daudzumu smadzenēs? Jo mazāk rievu, jo vieglak galvu nēsāt uz pleciem. Tik vien tā labuma. Uzskatu, ka televīzijas kanāla veidotājiem arī tada pati primitīva domāšana laikam. Uzdzen nelabu dūšu nejauši ieraugot šos uzvārdus, kur vēl ģīmjus! Nezinu, kas šiem diviem sienāzīšiem prātiņā, bet ja par plikām pakaļām maksā naudu, tad tā vieglāk nopelnīt. Tikai, diemžēl, es arī maksāju par televīziju un man žēl savas naudas priekš muļķīšu slavināšanas.

Avatar
Skaidrite Puce 23. aprīlis

Viņi gribētu gan, bet diemžēl, es pat nelasu žurnālu, uz kura vāka ieraugu Kiviču, kaut žurnālā varbūt ir interesantas tēmas.

Avatar
Agnese Rapa 23. aprīlis

Galīgi neinteresē un rada izbrīnu- vai tiešām viņiem par to maksā?!... Citādi- priekš kam tā izākstīties. 2. Bija taču teikts, ka aizbrauc no Latvijas, nu jau 2. reizi. Atkal nekur nav aizbraukuši. Muļķīgi... Sanāk melošana.

Avatar
aristida esenbehera 23. aprīlis

Jā, gan skauž:) Lieni joprojām sauc par "sabiedrības dāmu"? Neizskatās. Man labāk patīk Marija Romija Z. Uzreiz redzams, ka augstas klases šļuha. A te, Liene galīgi palpukusi.Nesaprotu, kāpēc nepalika ar pirmo vīru kopā.

Avatar
Indra Ozoliņa 23. aprīlis

Vai tad smirdīga popularitāte var skaust? Dāma un vulgāra sieviete nav sinonīmi. Žel to bērnu, kuru tēvs ir Kivičs, kas apsmej sevi un savu ģimeni.