Caur ērkšķiem uz... 2. sezona 5. epizode Komentāri (1-10)
Avatar
Inga Krūkle 2018. gada 30. novembris

nepatīk Liene!

Avatar
Darot TV 2018. gada 2. decembris

Ar nepacietību gaidu 6 epizodi

Avatar
Santa Krauze 2018. gada 7. decembris

Kad būs

ib
Ingrīda Inta Balode 2018. gada 3. decembris

lūdzu lieciet biežāk sērijas!!!

rs
Robijs Šteinbergs 2018. gada 4. decembris

lūdzu ielieciet visas sērijas kas ir parādītas pa televizoru ir cilvēki kas gaida uz jums pa televizoru jau rāda 10 sēriju bet mājaslapā nav vēl ielikta sestā epizode tas nav normāli priekš tādas mājaslapas!

as
Arvīds Sanat 22. maijs

Viedoklis pēc 5. epizodes noskatīšanas, neredzot visu šovu. Meitenēm ir viena kopēja problēma viņas visas gaida princi baltā zirgā, kas atrisinās viņu problēmas. Lielākā daļa čaļi principā ir pupļaki (tas attiecas arī uz mani) - ne velti ir teiciens: Aiz katra veiksmīga vīrieša stāv stipra sieviete.

as
Arvīds Sanat 22. maijs

Sieviete ar redzes traucējumiem manuprāt nav lezbiete. Viņa vienkārši meklē kādu stiprāku, kam kolektīvā pieslieties. Stiprākajai ir netradicionāla orientācija, jā man arī ir. Tā pati taktika ir arī reālajā dzīvē, komunālajā dzīvoklī kaimiņš 25 gadus vecāks, bet spēj iestāties par sevi, varbūt diktē noteikumus, ok viņa būs gultasbiedrene. Šajā kolektīvā Monika iestājas par sevi un gluži tas pats. Inesei jāiemācas iestāties par sevi - būt pašai. Protams, to visvairā veicina pašai ar savu darbu nopelnīta atdzinība, tai skaitā materiāla.

as
Arvīds Sanat 22. maijs

Meitenēm ir viena kopēja problēma viņas visas gaida princi baltā zirgā, kas atrisinās viņu problēmas. Aprecēšos, tad gan man būs. Pļupļaki jau atrodas, bet pārsvarā viņus interesē tikai viens, un šīs meitenes ir viegls mērķis, viņām ir zems pašvērtējums. Pļupļaki savukārt arī mocas ar zemu pašvērtējumu un savu vērtību skaita nevis attiecību kvalitātē, bet gan skaitā un šī meitene viņam ir kārtējā. Galu galā ja tiek piespiests pie sienas viņš paziņo, ka tās bija tikai viņu abu intreses viņu starpā ir gadījuma attiecības un nekas vairāk.

as
Arvīds Sanat 22. maijs

Meitene, kas algst būt attiecībās mīlēta, domā ko varētu darīt un visvienkāršakais piesaistīšu viņu ar bērnu. Pļupļaks pēc pozitīva grūtniecības testa pieliek biksiņas un ir prom, jo viņam jāsteidzas apmierināt sava zemā pašapziņa un jākolikcionē citas.

as
Arvīds Sanat 22. maijs

Bērns paliek sievietei un viņai ar to kaut kā jātiek galā, kā? Visbiežāk tā kā to ir darījuši viņu vecāki un to jau dzirdējām šo izmantoto sieviešu stāstos.

as
Arvīds Sanat 22. maijs

Cūkas vīrieši? Jā, bet muļķi baznīcā pat per. Tu vari uzvilkt jaunas drēbes, bet tas nemaina, kas esi. No šiem sūdiem manuprāt ir tikai viena izzeja un tā ir izglītība: 1. izglītojoties Tu pavadi laiku intelektuāļu vidē. 2. izglītojoties Tu esi spiests piespiesties kaut ko darīt, pārkāpt sev. 3. Izglītojoties Tu kļūsti brīvs. 4. Izglītotu cilvēku ciena, viņš ir stiprs, vajadzīgs. 5. Izglītots cilvēks ir piepildīts, spējīgs dot un atšķirt tos, kas vēlas viņu izmantot.