Izklaide STV Kivičs. Pavisam privāti 2019. gada 19. aprīlis
Vai esi redzējis Lienes Skulmes otro tetovējumu?

Vai esi redzējis Lienes Skulmes otro tetovējumu?

Liene Skulme izrotājusi savu roku ar tetovējumu, kas simbolizē viņas pagātnes aizraušanos.
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
vo
Vita Ozolniece 2019. gada 19. aprīlis

Neesmu. Vai tad vajadzēja?

Avatar
girts lapsins 2019. gada 19. aprīlis

Kas tas kivics un ta skulme tada ir, kaut kāds Latvijas kroņprincis, ka man katru dienu ar viņiem uzplijas? jau apnicis un apriebies līdz kaklam,

av
Andris Vīksna 2019. gada 19. aprīlis

Masu mediji un TV āksti - Ja jau esat klusējoši piekrituši, ka ģenitāliju rādīšana internetā nav nekas, tad jau Jūs vēl apspriediet ko kivičš ir uztetovējis uz sava p......a gala. Vai, "šova" dēļ uztetovējiet kurtizānei Skulmei vagīnu uz pieres. Kas ? Slabo ? Ja jau debilizējat tautu, tad dariet to uz visu klapi. Ko ākstaties ?

av
Andris Vīksna 2019. gada 19. aprīlis

Ļoti gribētos pajautāt masu medijiem - ko Jums, tādu sliktu, ir izdarījusi tauta, ka Jūs bombardējat to ar šī neķītrā pāra gaitām ? Jūs tak ļoti labi saprotat, ka zombējiet un debilizējiet tautu ar šo "šovu". Kādēļ Jūs reklamējat reālu pedofīlu, kura ģenitālijas, mazi bērni, var skatīt internetā ? Jums, tiešām, sirdsapziņa nesaka priekšā, ka Jūs reāli nodarāt, savai Dzimtenei un Tēvu zemei - Latvijai ļaunu ? Nesaprotu arī, kur palikušas tās daudzās bērnu aizsardzības organizācijas, kas histēriski brēc uzreiz, kad kāds tēvs savai atvasei uzdod pa pakaļu ? Šim necilvēkam, saprātu un kaunu zaudējušam individam, jāsēž cietumā, nevis bērniem jārāda savi plikumi vannā. Šai, šī jampampiņa, naudas kārei un lētai porno slavai jādara gals !