Ar kādām grūtībām saskaras apaļīgie cilvēki, meklējot drēbes?

Ar kādām grūtībām saskaras apaļīgie cilvēki, meklējot drēbes? 5

Ieteikt
STV

Caur ērkšķiem uz...

2018. gada 3. decembris Izklaide

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
ap
Anrijs Punka 2018. gada 3. decembris

Atskurbsti, Skurba! Tu laikam esi viena no tiem tā dēvētajiem ''caurbiru maisiem'', kuri var rīt nejēgā, d...t kā pīles uzreiz pēc paēšanas, bet labumā kā neiet, tā neiet. Redzi, ir cilvēki, kam iet labumā. Un to regulē nevis rīšana, kā uzskata Tava šaurā pierīte un gludās, bezrievainās smadzenītes, bet gan vielmaiņa, un šiem cilvēkiem pret šo slimību un nelaimi ir ļoti grūti, pat neiespējami cīnīties. Pretīgi lasīt, ka esi spējīga ņirgāties par otra nelaimi, vienīgi - ņem vērā, kašī ņirgšana agri vai vēlu var vērsties pret Tevi pašu un tad, insulta vai citas kaites ķerta, pati kļūsi resna kā cūka un būsi to pelnījusi. Atšķirība vien tā, ka Tavos vaidos un šļupstos neviens vairs neieklausīsies, jo būsi saņēmusi pašas godam nopelnīto.

ss
Sarmīte Skurba 2018. gada 3. decembris

Ierunājas Resnite/is laikam. Neiet runa par cilvēkiem pēc 40 gadiem. Pec 40 gadiem tas ir dabisks process pret ko protams grutak cinities - bet var ! Iet runa tās kuras jau nobarojas agrā vecumā no 10-25- un tad jau protams vairs nav ne vielmaiņas nekā ! Ne elpas ne locitavu veselibas u.t.t Ne tu zini mani cik man šaura vai plaša pierīte- tik zinu vienu - apskaties apkārt un atver acis !!! Esi redzejis bieži ka resnīši sportotu ?

ss
Sarmīte Skurba 2018. gada 3. decembris

Taa ka tu tur vari murmulēt kaut ko pa savu nākotnes vīziju u.t.t Bet 80% gadijumos ta ir vecāku vaina lidz 15gadu vecumam bērnam. Vai paša bērna vaina no 15-20 gadiem.

ss
Sarmīte Skurba 2018. gada 3. decembris

Vai ar dzivesbiedru kādreiz caurejot uz citu gala mērķiem redzam ka Mcdonaldi un kafejnīcas PILNAS, un 80% jau resnīgi noēdušies pilniem galdiem. Mēs tai vieta nodomajam ediet ediet- mes labak aiziesim majas uztaisim paši edienu ! Tad jautajums - kamdel tik daudz Jaunatnes jau ir Resnīšu titulā? Gribat teikt gēni ? Mulkibas ! no pieredzes redzu un skatos ja ari vecāki vai vecvecakie pec 40 gadiem ir palikuši apaļāki - tad viena meita var but tieva slaida lidz 40gadiem, bet otra budama slaida sevi nolaist līdz 23 gadiem jau resnīšu titulā jo tik ēda ēda un ne kādas fiziskā darba vai aktivitātes. Kapēc tieši viņas nav sastopas sporta aktivitātes bet sastopamas tikai piestumjot mutes Mcdonaldos un restorānos viss vissvairāk u.t.t ?

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: