Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 7. epizode Komentāri (1-10)
ap
Annika Petersone 16. marts

Ak kungs! un Lienei tik nodzerts purns pie tikšanās ari Kiviča veco!

Avatar
Dace Locmele 19. marts

Nuu nez. Vai nodzerts. Varēja saprast, ka iepriekšējā vakarā bija pārdzīvojumi. Zinu loti daudzus cilvēkus, kuri pēc pārāk lielām emocījām tā izskatās ...

Avatar
K 16. marts

Andra tēvs ir ļoti gudra tikai žēl ka Andris viņa neklausās. Tēvam taisnība viņi abi kopā nodzersies vājprātā

eg
eriks gotis 16. marts

Andra tēvam visu cieņu! Ļoti cienījams cilvēks. Bet rekur apstiprinājās manas domas ,ka Madara nav nekāda svētā,kā visi viņu žēlo. Un vienmēr domāju,vai tiešām cilvēkiem viņa liekās skaista?? Liene savā jaunībā bija skaistāka par Madaru!

ik
Ieva Klavinska 16. marts

1. Tēvam pilnīga taisnība. Diemžēl Jūs nekausās. 2. Alkoholisms atklāti redzams. Diemžēl, kā parasti, alkoholiķis pats to ne redz ne jūt. Dzīves piemērs - Jānis Ķuda, kas gan nav publiska persona, bet dzīves gājums apstiprina 200%. 3. Sievietei ar 3 bērniem vajadzētu gan atšķirt alkoholiķa tekstus no adekvātacilvēka tekstiem. Ja vien pati nav līdzīga, par ko netieši liecina, ka bērni atstāti bijušā vīra aprūpē....

Avatar
Mairita Brīvmane 16. marts

Viss, ko teica Andra tētis ir 100 % taisnība, tiešām vieds cilvēks. Tieši alkohols ir tās Andra un Lienes realitātes zaudēšanas pamatā. Man pirmo reizi kļuva šo bērnu žēl....tik tiešām žēl! Andra tētim sāp sirds par savu dēlu, viņš grib palīdzēt...bet alkohols aizbāž ausis abiem jaunajiem.Viņi dzird tikai to , ko viņi grib dzirdēt. Mūsu pasaule šodien ir traka...godīgi, pēc labākās sirdsapziņas dzīvot ir ļoti grūti...Bet ticiet man, neviens jūs abus neapskauž...tur nav ko apskaust...tur ir dusmas par jūsu visatļautību, augstprātību un alkohola izraisīto prāta aptumšošanos, žēlums pret jūsu bērniņiem....Atjēdzieties, izgulieties un apdomājiet to visu.

aa
arturs arturs 16. marts

klausi tēvam

Avatar
Jolanta Cīrule 16. marts

Andra tēvs ir divkosis, tà vien izskatàs, ka pats cīnàs visus 30 gadus ar velmi izdzert abas šampanieša glàzes do dna. Galu galà viñam popularitàti sagàdàja dēls un nevis otràdi. Jautàjums pašam senioram vai pēc škiršanàs ir piedzīvojis skarbo ikdienu ? Nē! Jo izvēlējàs vairàk neveidot kopdzīvi, jo tà ir vieglàk viena galva, viena bēda. Un vel liels bija pàrsteigums, kad Kristofers dzīvo Carnikavà pie omes, kamēr Dana bauda dzīvi Rújienas pusē, ko tad var pàrmest Lienei. Apmēram tà.

av
Andris Vīksna 16. marts

Tevi, Kivič, vajadzētu krimināli sodīt, ka publiskoji savas ģenitālijas, tā, ka to skatījās arī daudzi nepilngadīgie. Mērglis un pedofīls Tu esi. Nesaprotu, kur skatās daudzās Latvijas bērnu tiesību aizstāvēšanas organizācijas ? Kādēļ, šis debīlais un bezkaunīgais cilvēks vēl ir brīvībā ?!

Avatar
Anita Skribāne (dz. Strazdiņa) 22. marts

Drusku ieskatījos šajā raidījumā un nesapratu, kā tādu vispār rāda , vienkārši man kauns par tik intīmām lietām, pat nekaunīgām, kur sievietei prāts ar tādu vīrieti ielaisties, viņam jāārstējas....

Avatar
Agnese Vander Velde 16. marts

Andra tēvam pinīga taisnība! Ieklausies pirms par vēlu! Par alkoholu, pašapliecināšanās internetā un bērniem. Žēl jūs!

Avatar
Obi-Wan Kenobi 18. marts

Andrim ir gudrs tētis. Klausi Andri savu tēvu - Tēvs Tev labu grib. Pārējiem Andri bez Tava tēva ir pilnīgi vienalga ko Tu dari. Daudzi pat pasmiesies par Tevi. Alkahols ir jāmet nost, citādāk nodzersieties. Jā, un tas ka Andris nepazīst Lieni, un Liene nepazīst Andri, un pie pirmajām grūtībām mīlstība var pačabēt - tā arī ir patiesība, un Andra tēvs par to pareizi saka. Arī par savas privātās dzīves publicēšanu, - tur arī Tēvam taisnība.