Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 7. epizode

Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 7. epizode

Ieteikt 17
Pievienot komentāru
Avatar
Mairita Brīvmane 2019. gada 16. marts

Viss, ko teica Andra tētis ir 100 % taisnība, tiešām vieds cilvēks. Tieši alkohols ir tās Andra un Lienes realitātes zaudēšanas pamatā. Man pirmo reizi kļuva šo bērnu žēl....tik tiešām žēl! Andra tētim sāp sirds par savu dēlu, viņš grib palīdzēt...bet alkohols aizbāž ausis abiem jaunajiem.Viņi dzird tikai to , ko viņi grib dzirdēt. Mūsu pasaule šodien ir traka...godīgi, pēc labākās sirdsapziņas dzīvot ir ļoti grūti...Bet ticiet man, neviens jūs abus neapskauž...tur nav ko apskaust...tur ir dusmas par jūsu visatļautību, augstprātību un alkohola izraisīto prāta aptumšošanos, žēlums pret jūsu bērniņiem....Atjēdzieties, izgulieties un apdomājiet to visu.

ik
Ieva Klavinska 2019. gada 16. marts

1. Tēvam pilnīga taisnība. Diemžēl Jūs nekausās. 2. Alkoholisms atklāti redzams. Diemžēl, kā parasti, alkoholiķis pats to ne redz ne jūt. Dzīves piemērs - Jānis Ķuda, kas gan nav publiska persona, bet dzīves gājums apstiprina 200%. 3. Sievietei ar 3 bērniem vajadzētu gan atšķirt alkoholiķa tekstus no adekvātacilvēka tekstiem. Ja vien pati nav līdzīga, par ko netieši liecina, ka bērni atstāti bijušā vīra aprūpē....

eg
eriks gotis 2019. gada 16. marts

Andra tēvam visu cieņu! Ļoti cienījams cilvēks. Bet rekur apstiprinājās manas domas ,ka Madara nav nekāda svētā,kā visi viņu žēlo. Un vienmēr domāju,vai tiešām cilvēkiem viņa liekās skaista?? Liene savā jaunībā bija skaistāka par Madaru!