Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 6. epizode

Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 6. epizode

Ieteikt 10
Pievienot komentāru
av
Andris Vīksna 2019. gada 22. marts

Un ir vēlēšanās kliegt par tiem, kas kaut kādā veidā komentē šī izdzimteņa debīlo šovu un tajā notiekošo. Tas nozīmē, ka puszombiji, zombiji jau, pie mums, ir. Tieši tādu debīlismu redzēt no tautas arī sagaida visi tie, kas mūs apzog ar OIKā, RS, maksātnespējas kantora reiderisma un citām shēmām. Tauta attopieties ! Es pat neskatos un neklausos šos šizofrēniskos seksuālos un puseksuālos murgus. Man, personīgi, nav vēlēšanās būt par palīgskrūvīti varas lielajā tautas debilizācijas un zombēšanas programmā. Bet Jūsu un Jūsu bērnu nākotne, tajā skaitā, ir atkarīga arī no tā, cik šis lētais šovmens un viņa kurtizāne, spēs Jūs iedvesmot klausīties viņu marazmā.

Avatar
Mārtiņš Simsons 2019. gada 23. marts

Jums noteikti nevajadzētu turpināt skatīties, neizklausaties līdzsvarots. Runājot par "debilizāciju", pārlasiet savus komentārus un pierakstaties pie psihologa. Jums noteikti ir seksuāla rakstura problēmas/novirzes/traumas, savādāk šos Jūsu vervelējumus izskaidrot grūti.

av
Andris Vīksna 2019. gada 22. marts

Ļoti gribētos pajautāt masu medijiem - ko Jums, tādu sliktu, ir izdarījusi tauta, ka Jūs bombardējat to ar šī neķītrā pāra gaitām ? Jūs tak ļoti labi saprotat, ka zombējiet un debilizējiet tautu ar šo "šovu". Kādēļ Jūs reklamējat reālu pedofīlu, kura ģenitālijas, mazi bērni, var skatīt internetā ? Jums, tiešām, sirdsapziņa nesaka priekšā, ka Jūs reāli nodarāt, savai Dzimtenei un Tēvu zemei - Latvijai ļaunu ? Nesaprotu arī, kur palikušas tās daudzās bērnu aizsardzības organizācijas, kas histēriski brēc uzreiz, kad kāds tēvs savai atvasei uzdod pa pakaļu ? Šim necilvēkam, saprātu un kaunu zaudējušam individam, jāsēž cietumā, nevis bērniem jārāda savi plikumi vannā. Šai, šī jampampiņa, naudas kārei un lētai porno slavai jādara gals !

Avatar
Ieva Freiberga 2019. gada 16. marts

Pretīgs šovs,ja tā to varētu saukt.Nebrīnos,ka no LIENES kāds novēršas.