Kivičs. Pavisam privāti 1. sezona 9. epizode Komentāri (1-2)
av
Andris Vīksna 22. marts

Ļoti gribētos pajautāt masu medijiem - ko Jums, tādu sliktu, ir izdarījusi tauta, ka Jūs bombardējat to ar šī neķītrā pāra gaitām ? Jūs tak ļoti labi saprotat, ka zombējiet un debilizējiet tautu ar šo "šovu". Kādēļ Jūs reklamējat reālu pedofīlu, kura ģenitālijas, mazi bērni, var skatīt internetā ? Jums, tiešām, sirdsapziņa nesaka priekšā, ka Jūs reāli nodarāt, savai Dzimtenei un Tēvu zemei - Latvijai ļaunu ? Nesaprotu arī, kur palikušas tās daudzās bērnu aizsardzības organizācijas, kas histēriski brēc uzreiz, kad kāds tēvs savai atvasei uzdod pa pakaļu ? Šim necilvēkam, saprātu un kaunu zaudējušam individam, jāsēž cietumā, nevis bērniem jārāda savi plikumi vannā. Šai, šī jampampiņa, naudas kārei un lētai porno slavai jādara gals !

Avatar
K 22. marts

Kas jums filmē šo šižetu? Briesmīgi , kamera krātās, tad piecas minūtes jāskatās uz grīdu tas uz blenžam uz viņa kurpēm un tas viss iet televīzija? Nedaudz standarti vajag, ne ? Un man žēl Liene, viņa ir jauka un ar lielu sirdi diemžēl iemīlējusies kretīnā kas domā kā ir pasaules naba. Lai nu kā veiksmi jums un visiem. No hate

Avatar
Kima Grāvīte 22. marts

Nu tas taka tapēc, ka Kivičs ar Lielni iegāja kabinetā? Un lai mēs dzirdētu ko viņi tur runā, tika arī kamera atstāta ieslēgta.