Veidemane: Valdošā elite nesarunājas ar tautu un tas ir nožēlojami Komentāri (1-3)
Avatar
Juris Orinskis 28. augusts

Vēl nožēlojamāka ir hūtes kalpu nepārtrauktā gaudošana viņam piederošajos mēdijos. Vai tiešām nekur citur maizi vairs nevarēja nopelnīt?

Avatar
Anija Jansone 30. augusts

Runāts ar tautu tiek daudz un saprotami, bet atrodas tādi, kuri neko negrib dzirdēt un neko negrib saprast, vai nespēj saprast elementāras lietas. Neinteresējas par zinātnieku, kaut vai par mūsu pašu Latvijas zinātnieku un mediķu speciālistu viedokli, bet labprāt lasa un klausās viltus praviešu sludinātu dezinformāciju. Kaut kāda līdzība ar 1917. gadu Krievijā, kur tauta neizglītotības rezultātā ļāvās būt apmuļķotai no boļševiku propagandas ar ļoti smagām sekām.

ii
ie-va ievina 30. augusts

Tu nu gan vientiesīte kura tic visam ko saka pa TV. ''Ir taču pandēmija ne''?1:))

Avatar
Arvids Lapiks 30. augusts

Kur Veidemane ir redzējusi tautu ? Pilsoņi nav tauta. Pilsoņi ir nacisti. Tauta ir cilvēki. Cilvēki Latvijas teritorijā sāka izzust 70 gados. Lielās meliorācijas rezultātā. Un iznīcināšana tika pabeigta, 90 gadu zemes reformas rezultātā. Kad mūsu gaišie juristi. Nesaukšu šoreiz vārdus. Cilvēku mantojuma tiesību vietā, iestrādāja , mušu kāpuru pēctecības, ģimenes mantojuma tiesības.

Avatar
Arvids Lapiks 30. augusts

Tie kas pieņēma mušu mantojumu. pārvestās par mušām. Un tie kas sapirka mušu mantojumu, pārvērtās par kāpuriem. Un tā būs virsmas 7 paaudzes. Līdz septītajam augumam , par cilvēkiem nebūs . Ar noteikumu ja visas 7 paaudzes, labi uzvedīsies. Ja grēkos, termiņu pagarinās.